Про сервіс миттєвого підбору позик Crezu

Про наш сервіс

Crezu – безкоштовний онлайн-сервіс персонального підбору компаній з видачі споживчих кредитів. Наш проект вивчає актуальні пропозиції усіх кредиторів в Україні і підбирає ті, які задовольняють за кількома критеріями:

  • Відповідність вашим умовам

  • Бездоганна репутація та гарний рейтинг

  • Видача позик з урахуванням саме вашої кредитної історії

Після збору бази відповідних організацій, ми сортуємо їх за умовами видачі кредиту. Завдяки цьому ви зможете вибрати найкращий варіант, тим самим заощадивши свої гроші і отримавши кредит в потрібний строк.

Сервіс Crezu завжди буде безкоштовним!

Нас обрали вже 300 тисяч користувачів, оцінивши зручність, простоту і прозорість сервісу.

З нами ви зможете отримати найкращі пропозиції на кредитному ринку України лише за кілька хвилин в режимі онлайн.

І навіть якщо жодна з пропозицій вас не влаштує, то ви нічого не втрачаєте: наш сервіс повністю безкоштовний і не стягує ніяких комісій.

Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID