КРЕДИТ без перевірок ОНЛАЙН на картку ᐈ Взяти позику без перевірки кредитної історії
Crezu  /  Без перевірки кредитної історії

Кредит без перевірки кредитної історії

 • Ймовірність схвалення 94%
 • Навіть якщо є прострочки і погана кредитна історія
 • Оформлення за 14 хвилин

На яку суму вам потрібен кредит?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Наш сервіс моніторить базу перевірених кредиторів в режимі реального часу.
Приклад розрахунку вартості позики: берете 2000 грн на 3 місяці. Сума до сплати складе 2018 грн. Комісія: 18 грн. Відсоткова ставка: 3,65% на рік.

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 31.05.2022

Зробіть лише три кроки, щоб отримати позику

Взяти в кредит 15 000 гривень без перевірок так само легко, як порахувати до трьох:

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Позика без перевірки кредитної історії разом з Crezu

Сервіс Crezu дозволяє отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії. Платформа виступає посередником між позичальником і мікрофінансовими організаціями. Для користувача це економія часу на пошук підходящої компанії. Crezu працює тільки з перевіреними фірмами, які не стягують прихованих комісій і гарантують безпеку угоди.

Як кредитна історія впливає на шанс схвалення позики

При зверненні в банк за споживчим кредитом або іпотекою кредитна історія буде грати ключову роль при ухваленні рішення про видачу коштів. КІ містить комплекс відомостей про платоспроможність позичальника і відображає наступну інформацію про громадянина:

 • сумарний дохід і співвідношення доходів до витрат: чи є утриманці, діти, яка кредитне навантаження (кількість кредитів, сума платежів);
 • наявність прострочень або відкритих боргів;
 • частота запитів на кредити і мікропозики;
 • відповіді банків і МФО на запити;
 • розшифровка кредитів та ін.

Якщо людина має заборгованості перед комунальними службами, несплачені штрафи, то служба безпеки може порекомендувати відмовити в позиці. Кредитний менеджер приймає рішення, виходячи з кредитного рейтингу позичальника. Чим він вищий – тим більше шансів на схвалення кредиту, і кращі умови зможе запропонувати компанія (низьку відсоткову ставку, підвищений кредитний ліміт).

Мікрофінансові компанії дотримуються тієї ж стратегії, але є фірми, де можна взяти гроші в борг без перевірки кредитної історії. В цьому випадку не вимагається детальний аналіз кредитної історії, а оцінюється лише скоринговий бал або кредитний рейтинг клієнта.

МФО більш лояльні до позичальників. Компанії можуть надавати невеликі суми в борг навіть при наявності невисокого рейтингу.

Чи можна отримати кредит з зіпсованою кредитною історією?

Так, але рішення буде залежати від ступеня зіпсованості КІ. МФО і ломбарди можуть видати позику за умови, що є незначні прострочення. Допускається 1-2 прострочення, які були закриті 3-6 місяців тому.

Якщо присутні відкриті борги перед кредиторами або допускаються регулярно затримки в щомісячних платежах, то тоді жоден банк або кредитна організація не стане видавати кошти. Це ризик для компанії, адже головний показник – надійність клієнта.

Якщо КІ незначно зіпсована, то можуть бути обмеження:

 • сума позики менше, ніж для осіб з позитивною КІ;
 • терміни повернення боргу скорочені;
 • може застосовуватися підвищена процентна ставка.

При наявності невисокого рейтингу краще звертатися до Crezu – ми підберемо найкращі пропозиції від МФО, де мікропозику можна отримати швидко без перевірок КІ на відміну від банків. У останніх шанси позичальника істотно знижуються, а розгляд заявки може затягнутися до 7-10 днів.

За допомогою нашого сервісу позичальник зможе в короткі терміни знайти вигідні умови від МФО і отримати у них необхідну суму на споживчі витрати. Середній час розгляду заявки і отримання коштів – 14 хвилин.

Як збільшити шанс схвалення заявки на мікрокредит?

У банках діють перевірені схеми по збільшенню шансів на кредит з поганою КІ – це надання застави (авто, житло, цінні папери), залучення до операції платоспроможного поручителя з офіційною зарплатою. Для невеликої суми в МФО настільки складні процедури не потрібні. Якщо у позичальника є сумніви, чи зможе він отримати швидку онлайн позику без перевірок, то рекомендується:

 • Надати якомога більше даних при оформленні заявки: відомості про основне джерело доходу та всіх додаткових (враховуються навіть акції, здача житла в оренду, інші цінні папери, робота за сумісництвом).
 • Вказати тільки достовірну інформацію. Наприклад, багато позичальників намагаються збільшити шанси на схвалення, завищуючи реальну зарплату. Такий спосіб навпаки збільшує ризик відмови.
 • Вчасно погашати всі зобов’язання.
На яку суму вам потрїбен кредит?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

На яку суму можна взяти кредит на карту без перевірки кредитної історії?

Оскільки Crezu виступає посередником між МФО і позичальником, то може лише приблизно вказати суми для схвалення заявки. Точна сума буде залежати від рішення кредитора. Користувач може оформити онлайн позику без перевірки кредитної історії на суму до 15 00 грн. Мінімальна сума – 500 грн. Розмір схваленої суми буде залежати від платоспроможності клієнта, наявності боргів.

Важливо! Чим меншу суму запросить користувач, тим вище шанси на схвалення заявки.

На який термін можуть дати гроші в борг?

Це залежить від умов кредитора, готового надати кошти в борг. Максимально можливий термін у МФО – 1 рік. Найчастіше мікрокредити без перевірок видаються на карту на 1-3 місяці. Якщо позичальникові необхідно взяти гроші на короткий термін, то він може оформити позику на 3-7 днів.

Які вимоги, щоб отримати гроші в борг без перевірок?

Точний перелік вимог буде залежати від компанії, що надає гроші під відсоток, але ось обов’язкові умови для угоди:

 • Вік від 18 років.
 • Наявність мобільного телефону.
 • Паспорт, водійські права, ID карта, закордонний паспорт.
 • Банківська картка VISA або Mastercard – банк не має значення.
 • Надання достовірних відомостей.

Навіть якщо позичальник випадково зробить помилку при заповненні анкетних даних, ризики відмови будуть збільшені, тому потрібно бути уважним, та переглянути анкету до відправлення заявки.

Для видачі мікрокредиту без перевірки кредитної історії ряд МФО можуть також вимагати:

 • громадянство України;
 • вік позичальника не більше 65, 75 або 80 років;
 • електронну пошту;
 • наявність прописки на території України, за винятком АР Крим, зони ОРДЛО;
 • фото ID;
 • зробити знімок з документом в руках, котрі засвідчують особистість, або з розпискою;
 • надати іменну картку.
Автор публiкацii
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публікації: 06.04.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID