Кредит з поганою кредитною історією

Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та з цілодобовим оформленням – можливо з сервісом підбору кредитів Crezu, навіть якщо у вас є прострочення за позиками або борги в банках та інших фінансових організаціях. Отримайте пропозиції від перевірених МФО та оберіть для себе найнижчий відсоток щоб взяти кредит до 50 000 гривень.

 • з великими просрочками
 • гроші до зарплати з поганю кредитною історією
 • 24/7 навіть у воєнний час


Сума

25 000

25 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
Отримати пропозиції

Сума  25 000 ₴

Відсоток:  0%

Сума до сплати  25 000 ₴

День оплати:  4/19/2024

Ніякої комісії сервісу

Ніякої комісії сервісу

З будь-якою кредитною історією

З будь-якою кредитною історією

Без підтвердження доходів

Без підтвердження доходів

Онлайн кредит з поганою кредитною історією — оформіть за 3 кроки

Онлайн кредит з поганою кредитною історією — оформіть за 3 кроки

Щоб оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією, вам потрібно буде приділити 15 хвилин свого часу. Виконайте три простих кроки та отримайте гроші на карту або готівкою в офісі МФО.

 • Подайте заявку на отримання позики онлайн

 • Отримайте найкращі пропозиції щодо позики від мікрофінансових організацій

 • Заберіть гроші миттєво в будь-який час

Отримати пропозиції

Мікрозайм з зіпсованою кредитною історією – список МФО

Крезу підготував для вас список всіх доступних мікрофінансових організацій України, де можна взяти кредит до 50000 гривень на 60 днів з поганою кредитною історією.

Думка Експерта:
Надія Ковальчук
Експерт у сфері фінансової грамотності та розробці контенту
Більшість банків не зацікавлені у позичальниках із простроченнями чи поточними боргами, проте МФО готові видати кредит навіть боржникам. Мікрофінансові організації пропонують спрощені умови кредитування, але за відсутності або зі зіпсованою кредитною історією підвищують відсоткову ставку. До позичальників пред'являються стандартні вимоги щодо віку, доходу та наявності документів. Підтверджувати прибуток не потрібно, також не обов'язково бути офіційно працевлаштованим. Перша позичка видається на невелику суму, але якщо клієнт поводиться сумлінно, то ліміт може бути збільшений.

Кредит онлайн з поганою кредитною історією — що це?

Кредит онлайн з поганою кредитною історією – це послуга у сфері мікрокредитування, яка дає змогу позичальникам отримати гроші в борг на певні потреби. Часто така позика оформляється для закриття попередньої позики, проте причинами взяти позику онлайн з незадовільною кредитною історією та простроченнями можуть бути й побутові потреби.

Чи можно оформити кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії в Україні?

На сьогоднішній день кількість українців з невдалою кредитною історією становить майже половину, тому банки все частіше стали відмовляти у видачі позики через прострочення та борги. Не дивлячись на це, можливість взяти кредит з дуже поганою кредитною історією та великими просрочками все ще зберігається – для цього достатньо звернутися до МФО.

Мікрофінансові організації більш лояльні та готові видавати кредит боржникам. Всі МФО дають шанс кожному отримати гроші в непередбачених ситуаціях, або коли людина терміново потребує їх.

Де взяти гроші, якщо скрізь отримуєте відмову?

Якщо банки постійно відмовляють видати кредит онлайн з поганою кредитною історією та простроченням, то можна скористатися іншими способами отримати гроші у борг. До основних варіантів відносяться:

 • Ломбарди.
 • Приватні особи.
 • МФО.

У ломбардах та в приватних осіб для отримання мікрозайма без перевірки кредитної історії потрібна застава, також вони видають позички на дуже низький відсоток вартості заставного майна.

МФО в даному випадку є найкращим варіантом:

 1. Без застави та поручителів.
 2. Можуть видати позику без перевірки КІ.
 3. Високий відсоток затвердження заявок.
 4. Кредит без відмов з поганою кредитною історією.
 5. Цілодобова робота та видача грошей на картку або готівкою.
 6. Видають гроші студентам, пенсіонерам та жінкам у декреті.

Основні вимоги до позичальників-боржників

Оформити терміновий кредит з шкідливою кредитною історією доступно всім громадянам України, які відповідають лояльним вимогам:

 • МФО видають кредит з 18 років . Деякі кредитори ставлять найвищий поріг до 60-70 років.
 • У вас має бути документ, що засвідчує особу громадянина країни – внутрішній або закордонний паспорт.
 • Потрібно мати контактний номер телефону та електронну пошту.
 • Банківська картка має бути відкрита на ваше ім'я.
 • Деякі МФО просять просто озвучити чи написати в анкеті джерело одержання грошей (зарплата, пенсія, інші виплати), але до перевірок доходить рідко. Також від позичальника не потрібно наводити поручителя або залишати заставу.

Покрокова інструкція отримання кредиту з простроченням

Взяти кредит на карту з поганою кредитною історією можна легко і швидко, від вас потрібно виконати кілька простих дій, на які йде не більше півгодини. Якщо вам потрібна позика онлайн на карту, то дотримуйтесь інструкцій:

 1. На сайті Crezu вкажіть суму, яку хочете отримати та натисніть на кнопку отримання пропозицій від МФО.
 2. Заповніть персональні дані, вкажіть ПІБ та контакти.
 3. Отримайте список українських МФО із найкращими умовами. Порівняйте їх для себе і виберіть того кредитора, який запропонує потрібну суму, терміни та відсотки.
 4. Перейдіть на сайт МФО, що сподобалася, і заповніть онлайн заявку на мікрозайм.
 5. Дочекайтеся схвалення та отримайте свої гроші зручним вибраним форматом.

Як перевірити свою КІ?

Кожен громадянин України має право раз на рік безкоштовно перевірити кредитну історію на офіційному сайті Бюро Кредитних Історій України, БКІУ. Також можна відвідати офіс бюро особисто, маючи при собі документ, що засвідчує особу, та ІПН. Наступні рази надсилання запити протягом року коштуватимуть до 50 гривень.

Періодична перевірка КІ може допомогти виявити випадки шахрайства, коли на ваше ім'я було взято та не виплачено позики. Але за всі прострочення шахраїв стаєте відповідальними ви. У такому разі потрібно буде терміново звернутися до кредитора, щоб вирішити питання про те, що особисто ви не позичали в нього гроші. Якщо не перевіряти свій рейтинг, і не контролювати кредитну активність, то в майбутньому вам стане несподіванкою, що вам відмовляться видати кредит з чорним списком.

Від чого залежить кредитна історія?

Кредитна історія у кожного позичальника є унікальною, і вплив кожного з цих факторів на неї може мати індивідуальні особливості:

 • Наявність великих заборгованостей на даний момент оформлення позички.
 • Декілька прострочок від 5 до 30 днів. Якщо ви регулярно вносите платежі із запізненням, це говорить про вашу непунктуальність.
 • Якщо позичальник багато разів закривав мікрозайм передчасно, це робить його непривабливим клієнтом для банку, оскільки кредитор менше заробить на відсотках.

Невеликі та разові прострочення рідко стають вагомою причиною для відмови, а в мікрофінансових організаціях і зовсім багато на що заплющують очі. Тому навіть якщо ваш рейтинг позичальника був зіпсований, це не означає, що ви втрачаєте можливість отримати мікрокредит з поганою кредитною історією.

Чи завжди кредитор перевіряє кредитну історію позичальника?

Кредитна історія перевіряється завжди, тому що кредитор повинен убезпечити себе, щоб не укласти договір з несумлінним позичальником. Отримати потрібну інформацію менеджер може в режимі онлайн і всього за кілька хвилин.

Але варто зазначити, що більшість мікрофінансових організацій хоч і перевіряють КІ, але все одно дають шанс на отримання грошей на карту клієнтам із простроченнями та боргами, а також без підтвердження доходу.

Як зберегти рейтинг позичальника позитивним: рекомендації

Щоб зберегти хорошу кредитну історію, вам необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

 • Своєчасно виплачуйте всі платежі за позиками.
 • Використовуйте кредити лише у випадках, коли це необхідно.
 • Не беріть відразу кілька позик, якщо ви не впевнені, що зможете їх погасити.
 • Якщо ви помітили помилки або неточності в КІ, не відкладайте їх вирішення.
 • Не ставайте поручителем для сумнівних чи несумлінних особистостей.

Якщо дотримуватися таких простих рекомендацій, то ви зможете легко та будь-якої миті оформити експрес-кредит без довідки про доходи у будь-який МФО. Але навіть якщо ви трохи зіпсували свій рейтинг, це не позбавить вас шансу отримати мікрозайми з поганою кредитною історією.

На що звернути увагу, оформляючи кредит з простроченням

 • Сума кредиту: вона повинна відповідати вашим фінансовим можливостям і ви повинні бути впевнені, що зможете її погасити у встановлені терміни. Як правило, при першому зверненні сума позики з незадовільною кредитною історією буде невеликою.
 • Термін погашення: це період, протягом якого ви повинні сплатити кредитний борг. Чим довше термін, тим більше ви заплатите в результаті відсотків за кредит.
 • Процентна ставка: це плата користування кредитом. Зазвичай що вища сума кредиту і довше термін погашення, то вища відсоткова ставка. Тому важливо порівняти відсотки різних МФО та вибрати найбільш вигідну пропозицію. Деякі МФО пропонують таку акцію як кредит під 0% . Перевірте термін дії цих пільг.
 • Способи погашення: важливо перевірити, чи доступні для вас зручні та безпечні способи погашення кредиту з простроченням, такі як online-платежі, погашення готівкою у відділеннях банків.
 • Штрафи та комісії: ознайомтеся з умовами можливих санкцій за порушення строків виплати.
Розрахуйте кредит онлайн
Сума

25 000

25 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
 • Сума 25 000 ₴
 • Відсоток: 0%
 • Сума до сплати 25 000 ₴
 • День оплати: 4/19/2024
Отримати пропозиції

Відповіді на часті питання про кредити боржникам с поганою КІ

FAQ

Чи можливо взяти терміновий кредит на карту з поганою кредитною історією,

Чи видають МФО довгострокові кредити з поганою кредитною історією?

Чи видають позики у вихідні дні та свята?

Чи можна взяти кредит із простроченнями?

Які банки дають кредит з поганою кредитною історією?

Що робити під час прострочення мікрокредиту?

Відгуки наших клієнтів

4.9/5

54 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку

Відправити

Терміновий кредит з поганою кредитною історією — надійно та гарантовано з Crezu

Сервіс Crezu допоможе взяти кредит з поганою кредитною історією. Завдяки великій кількості перевірених та надійних МФО у базі даних, ви завжди зможете підібрати для себе найкращий варіант кредитних пропозицій. Тисячі клієнтів вже змогли успішно оформити терміновий кредит з поганою кредитною історією, скориставшись нашим сервісом. Crezu допоміг багатьом, хто опинився у фінансових труднощах, і ми готові й далі виконувати цю місію.

 • 431 457

  кредитів видано

 • 1534

  заявки оброблено сьогодні

 • 15 хвилин

  середній час видачі позики

 • 88%

  клієнтів повертаються до нас знову

 • 94%

  схвалених заявок

Отримати пропозиції
Почати зараз

Готові знайти найкращу позику навіть з погано кредитною історією та простроченнями?

Почати зараз