Кредит онлайн на картку ЦІЛОДОБОВО в Україні ᐈ Взяти позику вночі 24/7 без відмови
Crezu  /  Цілодобово

Позика онлайн на картку цілодобово в Україні

 • Працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Ставка 0% для нових клієнтів
 • Оформлення за 14 хвилин

Яка сума потрібна?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Наш сервіс моніторить базу перевірених кредиторів в режимі реального часу.
Приклад розрахунку вартості позики: берете 2000 грн на 3 місяці. Сума до сплати складе 2018 грн. Комісія: 18 грн. Відсоткова ставка: 3,65% на рік.

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

Зробіть 3 кроки, щоб отримати позику

Взяти кредит до 15 000 гривень так само просто, як порахувати до трьох:

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Отримайте кредит з Crezu навіть вночі

Сервіс Crezu цілодобово надає позичальникам широкі можливості у виборі онлайн-кредитів з виведенням грошей на карту. 24 години на добу клієнтам доступні пропозиції від МФО з терміновими переказами коштів на рахунок, з хорошою репутацією, без прихованих комісій.

Можливість взяти кредит цілодобово - вагома перевага МФО перед банками!

Банки не здатні надати гроші в борг на карту цілодобово. Потрібно не менше 1-3 діб на обробку заявки. Деякі приймають рішення до 7-10 робочих днів. Це критичний термін, якщо потрібно отримати мікрокредит терміново у вихідні або вночі – на лікування, ремонт автівки, термінову поїздку, тощо.

Якщо потрібно миттєво отримати кредит на карту без перевірок, то банк не підійде – позичальника буде перевіряти служба безпеки, будуть аналізуватися його платоспроможність, і приналежність до груп ризику, що вимагає часу. В цьому випадку виручають МФО, які видають невеликі суми на короткий термін: ₴500-₴15000, від декількох днів до 2 місяців.

На замітку! Деякі МФО видають позики на строк до року, але чим більше термін, тим більше переплачує позичальник суму. Краще користуватися МФО при потребі в невеликих сумах.

На відміну від банків, для МФО не потрібно шукати поручителів, надавати під заставу нерухомість, цінні папери або автомобіль.

3 причини, чому слід оформити заявку в Crezu, а не безпосередньо в МФО

 1. Заощаджуємо ваш час. МФО в Україні більше 100. Найті всі компанії самостійно, щоб проаналізувати умови і вибрати кращі, занадто витратно. Ми зробили це за вас.
 2. В першу чергу показуємо ті пропозиції, де найпростіше взяти кредит онлайн цілодобово з мінімальним шансом відмови.
 3. Не перевантажуємо надмірною кількістю пропозицій на відміну від інших агрегаторів. Достатньо лише оформити одну заявку.

Умови мікропозики

Точні умови залежать від кредитора з яким ви будете укладати договір. Ви побачите їх на сторінці пропозицій після того, як залишите заявку. Деякі МФО можуть видати першу позику з 0% ставкою в рамках акції залучення нових клієнтів. В середньому ставка становить 2% на добу.

На замітку! Crezu не стягує плату за використання сервісу. Весь функціонал сайту безкоштовний для позичальників.

Вимоги до позичальника

Вимоги до клієнта залежать від конкретного кредитора, у якого ви будете оформляти мікропозику. Ви їх побачите на сторінці пропозицій після того, як заповніть заявку. Більшість МФО вимагають:

 • паспорт,  ID-карту або водійське посвідчення;
 • ІПН;
 • банківську карту з позитивним балансом (деякі МФО вимагають, щоб карта була іменною);
 • мобільний телефон;
 • вік від 18 до 65 років.

Вимоги, які зустрічаються рідше:

 • електронна пошта;
 • ваше фото з карткою і документами в руках.

Способи повернення позики

Вимоги до погашення можуть відрізнятися у різних МФО, але у більшості компаній, що видають позики онлайн на карту цілодобово, доступні такі варіанти:

 • оплата карткою в особистому кабінеті на сайті МФО;
 • оплата на розрахунковий рахунок через касу банку або в онлайн-додатку (Приват24, Monobank, Ощад 24/7 та інші);
 • через платіжні термінали.

Важливо: в деяких МФО датою платежу вважається день, в який фактично кошти надійшли на рахунок. Якщо позичальник здійснив оплату в неопераційний час, у вихідні або святкові дні, то кошти будуть зараховані лише в перший робочий день після оплати. В цьому випадку МФО нарахує штраф.

Порада! Завчасно повертайте позику і враховуйте термін обробки платежу.

Яка сумма вам потрібна?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на питання

Скільки часу займає оформлення заявки?

В середньому, 14 хвилин.

Як швидко гроші надійдуть на карту?

При оформленні мікрокредиту в будь-який час доби кошти надійдуть на банківську картку в перебігу декількох хвилин.

Чи можна взяти позику готівкою вночі?

Отримати гроші готівкою відразу можливості немає, але ви можете взяти швидкий кредит на карту і зняти гроші в будь-якому банкоматі.

Чи можуть відмовити у видачі цілодобової позики?

Так, якщо позичальник не відповідає вимогам і має дуже погану кредитну історію. КІ не впливає безпосередньо на схвалення заявки, але в сукупності факторів може бути прийнято рішення про відмову.

Чи можна дізнатися заздалегідь, чи буде ухвалений кредит?

Crezu дозволяє дізнатися лише приблизну ймовірність схвалення. Остаточне рішення залишається за кредитором.

Автор публiкацii
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публiкацii 08.04.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID