Кредит для пенсіонерів ᐈ Взяти позику до пенсії онлайн на картку
Crezu  /  Пенсіонерам

Кредит для пенсіонерів

 • Непрацюючим пенсіонерам
 • Без довідки про доходи
 • Оформлення за 14 хвилин

Яка сума вам потрібна?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

Лише три кроки, щоб отримати позику до пенсії

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Кредит пенсіонерам разом с Crezu

Чи можуть пенсіонери розраховувати на кредит? Відповідь - так. МФО видають мікропозики для пенсіонерів, а взяти позику з вигідними умовами допоможе Crezu. Наш сервіс працює тільки з перевіреними компаніями. Вони мають надійну репутацію на ринку, пропонують прозорі умови клієнтам.

Чи реально взяти кредит пенсіонеру в банку?

Оформити кредит пенсіонерам без відмови в банках складно. Для них люди у віці 75-85 років в особливій зоні ризику через похилий вік. Кредитори воліють клієнтів 25-45 років через високу платоспроможність. Як правило, вони ще не обзавелися серйозними захворюваннями з загрозою для життя.

Друга проблема – платоспроможність. Пенсіонерам нараховують маленькі виплати від держави, не багато хто з них працевлаштований.

У більшості банків є обмеження за віком. Кредит не дають особам старше 60-65 років. Найчастіше єдиним варіантом взяти кредит пенсіонеру залишається МФО або ломбард.

Де пенсіонер може отримати позику, якщо терміново потрібні гроші?

МФО і ломбарди – реальний варіант для пенсіонера отримати кредит на карту або готівкою. Організації не висувають суворих вимог до позичальників. Але є нюанси.

У ломбарді видають мікрокредит за умови, що клієнт надасть в заставу побутову техніку, електроніку або ювелірні вироби. Це не зручно. Багато ломбарди працюють в сіру, що є ризиком для позичальника.

МФО не вимагають застави. Для заявки достатньо надати паспорт та банківську карту. Кредит оформляється за 10-15 хвилин. Позичальникові не потрібно йти до офісу. Гроші в борг до пенсії можна взяти на картку дистанційно. Від пенсіонера потрібні вихід в інтернет і володіння ПК або смартфоном.

На замітку! З нашим сервісом позичальники отримують мікрокредити в середньому за 14 хвилин.

І в МФО, і в ломбарді пропонується висока відсоткова ставка, але вона компенсується невеликою сумою і коротким терміном кредитування. Багато МФО також видають перші позики під 0%.

Чи можна отримати позику, якщо вам 75, 80 або навіть 85 років?

Так, з Crezu доступний кредит пенсіонерам в 75 років і старше. Необхідно дивитися на умови компанії, видає чи вона позики особам пенсійного віку. В нашій базі є такі МФО.

Щоб збільшити шанси на схвалення, варто слідувати порадам:

 1. Вказати всі джерела доходу. Розглядаються пенсія, субсидії, дохід від оренди, авторських прав, репетиторства, наявність вкладів в банку та ін.
 2. Розіслати відразу декілька заявок в МФО. Якщо відмовлять в одній, то можуть схвалити інші компанії.
 3. Обирати компанії з початку списку Crezu, в них вище шанс схвалення.

Факт: шанс схвалення заявки при оформленні через Crezu – 94%.

Crezu допоможе оформити кредит для пенсіонерів на вигідних умовах

Звернення до нас – це можливість швидко взяти гроші від МФО позичальникові, незалежно від його віку та працевлаштування. Сервіс агрегує пропозиції від десятків компаній в Україні, готових видати позику без прихованих комісій і платежів.

Умови оформлення онлайн-кредиту пенсіонерам:

 • Сума від ₴500 до ₴15000;
 • На термін від 1 до 30 днів;
 • Відсоткова ставка 0-2% на день.

Весь функціонал Crezu безкоштовний.

На яку суму вам потрібен кредит?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Чи може взяти кредит непрацюючий пенсіонер?

Так, якщо є будь-який інший дохід, щоб повернути борг.

Як збільшити шанси, якщо всюди відмовляють?

 • Зменшити суму позики в запиті;
 • Зменшити термін кредитування;
 • Перевірити свою кредитну історію, виправити помилки або закрити прострочення при їх наявності.

Яким способом можна погасити мікропозику?

 • Банківською картою в особистому кабінеті.
 • У банку грошовим переказом або через інтернет-банкінг.
 • Готівкою в терміналах. Наприклад, Ibox, EasyPay, City24.
Автор
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата 19.05.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID