Онлайн кредит студентам на картку

Не завжди студентам вистачає стипендії чи навіть підробітки для покриття всіх споживчих потреб. Якщо потрібно сплатити гуртожиток, купити канцелярію чи техніку, то на допомогу прийде швидкий та вигідний кредит студентам. На сайті Crezu можна знайти найкращих кредиторів з лояльними вимогами до позичальників.

 • Без підтвердження доходу
 • Не потрібне забезпечення у вигляді застави
 • Для студентів від 18 років


Сума

15 000

15 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
Отримати пропозиції

Сума  15 000 ₴

Відсоток:  0%

Сума до сплати  15 000 ₴

День оплати:  4/19/2024

Ніякої комісії сервісу

Ніякої комісії сервісу

З будь-якою кредитною історією

З будь-якою кредитною історією

Без підтвердження доходів

Без підтвердження доходів

Взяти кредит студенту за 3 кроки

Взяти кредит студенту за 3 кроки

Лише кілька хвилин часу — і можна взяти кредит студенту. На Crezu легко швидко підібрати позику онлайн, приділивши всього пару хвилин, і зробивши прості дії:

 • Вибір умов позики

  За допомогою кредитного калькулятора потрібно встановити бажану суму та термін кредитування, а також пройти верифікацію користувача.

 • Одержання пропозицій

  Система підбере найкращі пропозиції від кредиторів України. Позичальник отримує лише варіанти, які відповідають його запиту.

 • Оформлення кредиту

  Після вибору кредитора та вивчення його умов, можна подати заявку на позику та отримати гроші.

Отримати пропозиції

Найкращі кредити студентам онлайн на карту в Україні

Чимало молодих людей, які проходять навчання у ВНЗ, цікавить гостре питання — чи можна взяти займ студентам на карту? Це дуже поширена для банків практика. Деякі банки України можуть запроваджувати спеціальні студентські пропозиції, але вони діють у рамках суворої політики кредитора. Що це означає? До позичальника буде пред'являтися багато вимог, у тому числі пов'язаних із доходом та кредитною історією. Можна звернутися до мікрофінансових організацій, оскільки цей тип кредитора лояльніший до всіх категорій громадян, зокрема студентам. При зверненні до МФО студент має більше шансів на успішне кредитування.

Взяти кредит студентам в Україні

Плюси оформлення кредита онлайн студентам у МФО

 1. Мікрофінансові організації пропонують спрощене кредитування за комфортних умов. У них можна взяти кредит онлайн студентам з наступними перевагами:
 2. Невеликі суми споживчих витрат. Такі позики легко виплатити і вони не створюють надто великого фінансового навантаження.
 3. Не потрібне забезпечення у вигляді застави. Отримати кредит для студента можна без надання гарантій як у вигляді заставного майна, так і у вигляді поручителів.
 4. Не потрібна довідка про доходи, а також офіційне працевлаштування. МФО не перевіряють доход позичальників, досить просто вказати його наявність в анкеті, підійде навіть стипендія чи інші регулярні виплати.
 5. Можна оформити займ студентам онлайн за кілька хвилин. Заповнення та перевірка заявки займає не більше 15 хвилин, для цього не потрібно відвідувати офіс кредитора. Достатньо мати гаджет – смартфон чи ноутбук – з виходом в інтернет.
 6. Високий відсоток затвердження заявок. У мікрофінансових організаціях високий показник схвалення заявок позик студентам, оскільки кредитор розглядає безліч чинників, визначаючи платоспроможність позичальника.

Як швидко оформити кредит онлайн студенту на карту?

Для отримання кредиту онлайн студенту на карту потрібно зробити кілька простих дій. Оформлення заявки вимагає від позичальника кілька хвилин часу, щоб пройти через етапи пошуку, порівняння та вибору кредитора, після чого вже слідує подача заявки:

 1. Вказати бажані суму та період кредитування. Потрібно визначити умови кредитування та вказати їх за допомогою кредитного калькулятора на цій сторінці.
 2. Заповнити невелику анкету для реєстрації. Потрібно вказати свої дані, такі як ім'я та прізвище, контактну інформацію та дату народження. Сервіс гарантує повну конфіденційність.
 3. Отримати список пропозицій. Система підбере найкращі кредити для студентів в Україні. Усі пропозиції відповідатимуть запиту потенційного позичальника.
 4. Вибрати кредитора та перейти на його сайт. Після порівняння та вибору кредитора потрібно перейти на сайт і детальніше ознайомитися з умовами видачі позики.
 5. Заповнити анкету на кредитування. Потрібно буде заповнити заявку на отримання онлайн кредиту студентам, вказавши персональні та контактні дані, а також іншу інформацію, яку запитує кредитор.
 6. Дочекатися рішення та отримати гроші. Як правило, МФО швидко ухвалюють рішення, тому отримати кредитні кошти можна протягом кількох хвилин.


Вимоги до студентів для кредитування

Від позичальників потрібно зовсім небагато, адже позика студентам передбачає кредитування категорії громадян, обмеженої в деяких можливостях. Достатньо відповідати лояльним вимогам:

Повноліття можна отримати кредит з 18 років і тільки з цього віку. МФО не можуть видати кредит студентам з 16 років, оскільки це суперечить чинному законодавству.

 • Наявність паспорта громадянина України та ІПН.
 • Немає відкритих прострочок та боргів у банках та інших кредитних організаціях, включаючи інші МФО.
 • Наявність картки, випущеної будь-яким банком України на ім'я позичальника.

Чому ж не можна отримати кредит на карту студентам із 17 років? Це з тим, що з 18 років людина визнається повноправним учасником цивільно-правових відносин, включаючи можливість брати кредити і нести відповідальність.

На яку мету можуть видати кредит онлайн студенту?

За статистикою, кредит онлайн студенту зазвичай оформляється на споживчі та побутові витрати. Мікрофінансові організації не встановлюють цільових обмежень, тому позичальники можуть спрямовувати кредитні кошти будь-які покупки. Найчастіше це:

 • Покриття витрат на транспорт, купівля проїзних.
 • Оплата проживання у гуртожитку, побутових витрат.
 • Купівля продуктів харчування.
 • Участь у різноманітних заходах, підготовка до них.
 • Купівля необхідних гаджетів для навчання.

На всі ці потреби, а також інші витрати, кожен повнолітній громадянин України може оформити кредит студенту на карту з ймовірністю 100% схвалення, а разом з сервісом Crezu це ще й швидко.

Чому студентам буває складно оформити кредит?

Багато банків не розглядають студентів як потенційних позичальників через те, що не всі молоді люди психологічно готові нести таку відповідальність. Але з іншого боку — де їм отримати цей досвід, якщо часто кредитори відмовляють студентам? Найчастіше складності отримання кредиту онлайн на карту студентам пов'язані з такими факторами:

 • Відсутність роботи із стабільною зарплатою.
 • Багато часу витрачається на навчання, а не інші питання та зобов'язання.

Однак у МФО набагато простіше отримати кредит для студентів. Кредитор лояльніший і дає можливість молодим людям швидко вирішити фінансові проблеми без зайвої бюрократії. На сайті Crezu можна всього за кілька хвилин підібрати кредитора серед найкращих та перевірених мікрофінансових організацій України.

Як погасити студентський кредит?

Відповідальне використання позички передбачає також своєчасне погашення кредиту студенту онлайн. Важливо зробити це вчасно, щоб уникнути прострочення, яке може призвести до наслідків, що збільшують фінансове навантаження — штрафів та пені.Для розрахунку щомісячних, або щоденних платежів та нарахування відсотків, ви можете скористатися кредитним калькулятором для розрахунку кредиту. Більшість МФО працюють у віддаленому режимі, тому і повернути позику можна так само:

 • Через особистий кабінет на сайті кредитора переказом із банківської картки.
 • За допомогою інтернет-банкінгу переказом на реквізити кредитора.
 • Скориставшись терміналами самообслуговування, що дозволяє повернути кредит студенту за допомогою готівки.
 • У відділенні банку, зробивши переказ на реквізити кредитора через касу.

Якщо позичальник з якоїсь причини не встигає у термін кредитування, варто звернутися до мікрофінансової організації для послуги пролонгації. Як правило, кредитори йдуть назустріч і оформляють продовження терміну, але при оплаті відсотків, що накопичилися.

Розрахуйте кредит онлайн
Сума

15 000

15 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
 • Сума 15 000 ₴
 • Відсоток: 0%
 • Сума до сплати 15 000 ₴
 • День оплати: 4/19/2024
Отримати пропозиції

Відповіді на часті питання про кредити для студентів

FAQ

Чи може студент взяти кредит до 18 років?

Чи видадуть позику непрацюючому студенту?

Чи можна оформити кредит студентам на карту у нічний час?

Чи оформлять мікрокредит без довідки про доходи?

Що робити студенту, якщо терміново потрібні гроші?

Які засоби отримання грошей доступні?

Відгуки наших клієнтів

4.9/5

14 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку

Відправити

Найкращий кредит студенту без роботи — тільки з Crezu

Наш сервіс кожен день допомагає знаходити найвигідніший кредит студенту серед багатьох варіантів. Crezu працює виключно з перевіреними мікрофінансовими організаціями, які мають добрий рейтинг та діють у рамках законодавства України. Ми точно підбираємо кредитні пропозиції під запити користувачів, що може гарантувати високий відсоток схвалення заявок

 • 431 457

  кредитів видано

 • 1534

  заявки оброблено сьогодні

 • 15 хвилин

  середній час видачі позики

 • 88%

  клієнтів повертаються до нас знову

 • 94%

  схвалених заявок

Отримати пропозиції
Почати зараз

Готові знайти найкращий кредит для студентів?

Почати зараз