Кредит БЕЗ ПОРУЧИТЕЛІВ ᐈ Взяти позику без поруки
Позики на карту онлайн  /  Без поручителів

Кредит без поручителів

 • Без довідки про доходи
 • Без застави
 • Без перевірки кредитної історії

На яку суму вам потрібна позика?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 31.07.2022

Отримайте позику без поручителів лише за 3 кроки

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Кредит онлайн без поручителів разом з Crezu

Якщо ви бажаєте взяти кредит онлайн і без поручителів, зверніть увагу на мікрофінансові організації. Вони видають мікрокредити швидко переказом на карту. Зазвичай гроші надходять на рахунок за 10-15 хвилин. Вибрати правильну компанію допоможе сервіс Crezu з базою із сотень надійних МФО.

Хто такий поручитель і навіщо він потрібен?

Поручитель – це особа, яка виступає в якості гаранта при оформленні кредиту. Якщо титульний позичальник не може погасити борг, то поручитель зобов’язується за договором виплатити позику на користь кредитної організації. Поручителями можуть виступати фізичні особи та організації.

Поручитель надає довідку про доходи, щоб довести платоспроможність. Це допомагає:

 1. Збільшити суму по кредиту, так як доходи при розрахунку можна об’єднати;
 2. Збільшити шанси на схвалення заявки при поганою кредитною історією.

Де можна взяти кредит без поручителів?

Варто розглянути кілька загальноприйнятих варіантів, де можна спробувати отримати кредит без поруки:

 1. У банку;
 2. У ломбарді;
 3. У МФО.

У банку

Банк з високою ймовірністю надасть позику без поручителя, якщо є довідка про доходи, а заробітку досить для оплати кредиту. Взяти кредит можна на придбання нерухомості, споживчі витрати, купівлю товарів та інші цілі.

У банків є деякі обмеження, які підійдуть не всім позичальникам:

 • довго розглядають заявку;
 • потрібно підтвердити офіційний дохід;
 • запитують кредитну історію в БКІ;
 • потрібен великий набір документів для оформлення.

Безсумнівним плюсом кредиту в банку є невисока відсоткова ставка і можливість отримати велику суму.

У ломбарді

Взяти мікропозику без поручителів можна і в ломбарді, проте є кілька особливостей в роботі таких організацій. Ломбарди видають позики під заставу майна – техніки, електроніки, виробів з дорогоцінних металів.

Речі оцінюють трохи нижче реальної вартості на ринку, щоб реалізувати їх при неповерненні боргу. Зазвичай ціну знижують на 15-20%.

Ломбард нараховує щоденний відсоток, як у МФО, але є компанії, що працюють «в сіру». Позичальникам варто бути обережними при виборі ломбарду.

У МФО

Мікрокредитні компанії видають онлайн-кредит без поручителів на картку. Вимоги до клієнтів мінімальні, і це пояснюється високою відсотковою ставкою – до 2% на день.

Але МФО дозволяють взяти гроші в борг швидко практично всім: особам із зіпсованою кредитною історією, мамам в декреті, пенсіонерам і студентам, безробітним і неофіційно працевлаштованим.

Звернутися в МФО можна за будь-якими цілями – зайняти гроші до зарплати, купити ліки, погасити кредит або зробити ремонт.

Crezu допоможе отримати позику без поручителя

За допомогою нашого сервісу ви можете вибрати різні МФО і подати заявку онлайн на позику без поручителів. В Україні працюють безліч мікрокредитних компаній, і позичальникові складно серед них вибрати кращу, не витративши на це багато часу.

Crezu агрегує пропозиції від перевірених компаній, які не беруть прихованих комісій і пропонують чесні умови угоди. Ви можете спокійно заповнити анкету і вибрати зі списку привабливі пропозиції.

На замітку! Онлайн-заявку можна відправити відразу в декілька компаній.

Скільки грошей в борг вам потрібно?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Чому МФО не вимагають поручителів?

МФО видають невеликі суми максимум на місяць і з високим відсотком, знижуючи ризики.

Чи потрібна застава та довідка про доходи?

Взяти кредит на карту можна без поручителя, довідки про доходи та без застави.

Скільки можна взяти грошей у борг без поручительства?

Від 500 до 15.000 гривень.

Автор
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата 07.07.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID