Кредит БЕЗ ДЗВІНКІВ на карту в Україні ᐈ Взяти прозику без продзвону онлайн
Crezu  /  Без дзвінків

Кредит без дзвінків в Україні

 • Гроші на картку за 14 хвилин
 • Навіть якщо є прострочки і погана кредитна історія
 • Без поручителів і контактних осіб

Скільки грошей вам потрібно?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 31.07.2022

Зробіть лише три кроки, щоб отримати позику

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Позичка без дзвінків разом з Crezu

Сервіс Crezu допоможе отримати мікрокредит на картку без дзвінків і незручних запитань операторів. Дзвінки часто надходять в невідповідний час: і говорити незручно, і проігнорувати дзвінок не можна. Ми підберемо вигідні пропозиції від надійних компаній, для цього достатньо заповнити коротку форму з умовами позики. Позичальник отримає гроші максимально швидко і не зазнає стрес від спілкування з оператором МФО.

В яких випадках оператор може зателефонувати позичальнику?

Коли потрібно перевірити особу позичальника. Поширені випадки, коли зловмисники крадуть паспортні дані, розсилають заявки в усі МФО і чекають, що їм схвалять займ. Дзвінок оператора потрібен, щоб упевнитися, чи дійсно позичальник звертається за мікрокредитом.

У МФО немає багатоетапної перевірки особистості, як в банку. Банківські кредитні фахівці запитують детальну виписку з скоринговими балом, перевіряють довідки про доходи та т.ін.

У деяких МФО є перевірка особи за допомогою фото. Людину просять сфотографуватися з паспортом і написати на аркуші паперу сьогоднішню дату. Фотографію відправляють разом з анкетою.

У деяких компаніях є автодозвон під час якого повідомляється спеціальний код для оформлення позики. При подачі заявки через інтернет відкривається спеціальна сторінка, де потрібно ввести отриманий 4-значний код і підтвердити дію.

Після оформлення швидкої позики дзвінок оператора може бути пов’язаний із заборгованістю, якщо позичальник не погасив вчасно позичку. Менеджер мікрофінансової організації уточнить причину затримки, запропонує зробити відстрочку, або внести частину боргу. При злісному ухиленні МФО передають борги колекторам.

Умови позики

 • Сума від ₴500 до ₴15000;
 • З будь-якою кредитною історією;
 • Без комісії сервісу;
 • Відсоткова ставка в середньому 2% на день.

Багато МФО пропонують по акції оформити перший кредит на карту без дзвінків під 0% в день. Можуть бути обмеження по сумі і терміну. Наприклад, не більше ₴10000 на термін до 30 днів.

Хто може розраховувати на мікропозику без дзвінків?

 1. Позичальники, які надали повну і достовірну інформацію при заповненні заявки;
 2. З гарною кредитною історією або з незначними заборгованостями – не більше 1-2 прострочень за останні півроку;
 3. Громадяни України віком від 18 років.

5 переваг швидких позик

Crezu допоможе взяти кредит на карту без дзвінків та перевірок

Crezu аналізує пропозиції від сотень МФО. Позичальник зможе знайти за допомогою сервісу кредит без контактних осіб та дзвінків родичам.

Досить заповнити форму, вказати паспортні дані, контакти і мету позики. Сервіс видасть пропозиції від МФО, які готові видати гроші на карту без дзвінків.

У базі даних Crezu знаходяться тільки перевірені МФО з надійною репутацією, що не стягують з позичальників прихованої комісії.

На яку суму вам потрібен мікрокредит?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Скільки можна взяти грошей в борг?

Від ₴500 до ₴15000. Точна сума залежить від терміну кредиту, платоспроможності та кредитної історії позичальника, а також від умов МФО.

На який термін можна отримати мікрокредит?

На термін до 1-3 місяців. Деякі компанії видають позику на карту без дзвінків і перевірок до 1 року.

Яким чином можна погасити борг?

 • Картою в особистому кабінеті МФО;
 • Картою за реквізитами в мобільному банківському додатку;
 • Готівкою за реквізитами в касі банку або через термінал самообслуговування.
Автор публiкацii
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публiкацii 25.04.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID