Кредит з чорним списком ᐈ Взяти позичку з чорною історією
Позика  /  З чорним списком

Кредит з чорним списком

 • Є прострочки
 • Якщо відмовляють всі банки
 • Без поручителів та контактних осіб

Скільки грошей в борг вам необхідно?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

Отримайте позику з чорним списком лише за 3 кроки

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Кредит з чорним списком разом із Crezu

Чи можливий кредит для позичальників із чорного списку? Ми говоримо - так, це можливо. Ми можемо допомогти оформити кредит на картку позичальникам із чорним списком. Однак, є кілька нюансів, про які нижче.

Що таке чорний список?

ЧС – це реєстр із ненадійними клієнтами фінансових установ. При чорному списку позичальники не можуть взяти кредит. Перед зверненням за кредитом рекомендується перевіряти стан кредитної історії. Краще до відмови банку дізнатися, чи не перебуваєте ви у ЧС у банків та мікрофінансових організацій.

Хто та за що може потрапити в чорний список

В ЧС можуть потрапити колишні або поточні клієнти різних фінансових компаній. Такі горе-клієнти не стали гасити борг, не йшли на контакт та співпрацю з кредитором, просто аферисти або позичальники, що потрапили в список через помилку співробітника банку, МФО або ломбарду.

У black-list, як правило, не заносять позичальників, які не суттєво прострочили платіж по кредиту. Їм просто знижують скоринговий бал. Зіпсовану кредитну історію потім досить складно повернути на колишній рівень. Це ускладнює отримання позики в майбутньому, але не скасовує можливості.

Позичальник потрапляє в ЧС, якщо хотів обдурити кредитора:

 • використовував позикові гроші за нецільовим призначенням;
 • подав підроблені документи до розгляду;
 • відмовився виконати постанову суду або банку.

Де краще взяти кредит, якщо ви в чорному списку?

Взяти кредит із чорним списком в Україні досить складно. Є три варіанти, куди може звернутися позичальник:

 • в банки;
 • в ломбарди;
 • в мікрофінансові організації.

Давайте розглянемо кожен варіант, чи можна взяти гроші в борг позичальникам із чорним списком у перерахованих фінансових організаціях.

Банки

Банки 100% не видадуть кредит при чорному списку. Погана кредитна історія – привід для відмови. Банк зацікавлений у надійному позичальнику, бажано із бездоганною репутацією.

Ломбарди

В ломбарді можливе оформлення кредиту, проте організація не стане видавати гроші просто так. Позичальник зобов’язується надати під заставу цінні речі:

 • побутову техніку;
 • коштовності;
 • комп’ютерну техніку та інші гаджети.

Якщо клієнт не поверне борг, ломбард має право реалізувати заставу – продати та компенсувати витрати. Складність в тому, що не кожен клієнт готовий надати заставу.

МФО

Деякі МФО можуть видати позику на картку з чорним списком. Мікрокредитні компанії зазвичай вказують інформацію про роботу з чорним списком на своєму сайті. У МФО враховують сукупність факторів про клієнта – його дохід, суму кредиту, терміни та інше. Тому отримати мікропозику цілком можливо, а позичальникові варто спробувати відправити заявку, якщо потрібні гроші.

Crezu допоможе взяти кредит, навіть якщо ви в чорному списку

Ми – сервіс по підбору швидких позик в Україні та ми можемо допомогти позичальникам підібрати МФО, яке видає кредит онлайн для клієнтів із чорного списку.

В нашій базі десятки компаній, що працюють по всій країні. Вам не доведеться їхати в офіс для отримання грошей або стояти в черзі.

Переваги співпраці з Crezu:

 1. Підбираємо МФО на основі вашої КІ;
 2. Не беремо грошей за персональну добірку;
 3. Працюємо для вашої зручності: у верхній частині списку знаходяться МФО із найвищою ймовірністю схвалення позики.

Як можна вийти з чорного списку?

Покинути «блек лист» досить складно. Ви можете спробувати зробити це, оформивши невеликий мікрокредит. Його легше отримати.

Звичайно ж, необхідно вчасно повернути позику. Після повного погашення ви зможете подати заявку на суму трохи більше, ніж раніше, а кредитна історія при цьому стане кращою.

Оберіть суму мікрокредиту

500 ₴

15 000 ₴

Часті питання

Мені видадуть позичку, якщо я в чорному списку у банку?

Так, ви зможете звернутися в МФО та отримати схвалення, оскільки кредитори дивляться на сукупність відомостей про клієнта.

На які потреби я можу оформити кредит у МФО?

Ви маєте право оформити кредит з чорним списком на будь-які потреби:

 • ремонт;
 • перекредитування;
 • одяг та взуття;
 • комп’ютерну та побутову техніку;
 • подорожі та свята;
 • навчання;
 • лікування й т. ін.

Що буде, якщо не платити кредит?

МФО можуть звернутися до суду за стягненням або до колекторських фірм, якщо у них укладений з ними договір.

Автор публікації
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публікації 09.02.2021
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID