Credit7 – умови кредитування, акції та відгуки

Кредит 7 – це сервіс, що дає можливість швидко, протягом кількох хвилин отримати швидкий кредит, не відвідуючи офіс. Позикою можуть скористатися всі повнолітні українці, без надання довідок або поручителів. Нові та постійні позичальники знайдуть для себе акційні пропозиції та вигідні правила, зокрема можливість дострокового закриття займу.

Взаємодія з Кредит 7 відбувається цілковито через особистий кабінет, який треба створити на порталі або в мобільному додатку на Android (можна завантажити безпосередньо з сайту). Завдяки цьому позичальники можуть брати гроші на карту з будь-якого місця, де є стабільний інтернет-зв’язок.

Credit7

4.8/5

Сума до 15 000 ₴ Швидкість схвалення Від 8 хвилин Період 30 днів Схвалення 96%

Миттєвий кредит

Отримати пропозиції

Організація

Відгуки

Credit7 – головне про компанію

Credit7 – це мікрофінансова організація, яка дає можливість клієнтам отримати швидку онлайн позику. Головні риси – швидке нарахування коштів, високий відсоток схвалення та необмежені статті витрат. Подати запит можуть українці, які терміново потребують грошей, тому часу на тривалий розгляд заявки немає. Компанія допоможе задовольнити фінансові потреби, якщо коштів не залишилось, а також купити важливу річ, не чіпаючи відкладені заощадження. Найбільшу вигоду відчують нові клієнти, тому що їм пропонується мінімальний, непомітний відсоток.

Юридична інформація та контакти Credit7

Юридичне найменування:
ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»
ЄДРПОУ:
42753492
Реєстрація:
10741020000082622
Адреса:
02081, м. Київ, Дніпровська набережна,25, п.318
Електронна адреса:
Контактний телефон:
0 800 330733

Вимоги до позичальників компанії Credit7

Наявність громадянства України
Вік від 18 до 65 років
Наявність прописки на території України
Наявність українського паспорту
Джерело прибутку

Переваги Credit7

Швидке розглядання запиту, що займає до 3 хвилин
Можливість дострокового погашення
Зручне онлайн оформлення з особистого кабінету
Сплата тільки за дні фактичного використання грошей
Детальні умови на сайті, без прихованих платежів
Захист персональних даних користувачів, гарантована конфіденційність

Недоліки Credit7

Висока відсоткова ставка за повторними кредитами
Обмеження за максимальним віком – 65 років
Хитрість у розрахунках: за документами позика видається на рік, тому для мінімальної переплати потрібно контролювати терміни та погасити достроково
Credit 7 - logo

Бажаєте дізнатися, яку суму Кредит 7 схвалить вам в особистому кабінеті вже сьогодні? Не гайте часу, отримайте відповідь вже зараз

Отримати пропозиції

Про компанію Credit7: досвід, послуги, зв’язок

Кредит 7 – доволі досвідчена компанія на ринку мікрофінансових організацій (МФО), тому що вона веде діяльність з січня 2019 року. Останні декілька років єдиним фінансовим продуктом є мікрозайм – споживчий кредит, розрахований на короткострокове погашення протягом кількох тижнів. Визначна риса кредитів Credit7 – доступність. Послуги діють для будь-яких українців, якщо вони підходять за віком та мають бодай якесь джерело прибутку.

Мікрокредитна компанія приділяє багато уваги комунікації з власними позичальниками. Окрім стандартних каналів зв’язку у вигляді телефону та електронної пошти, є способи, більш популярні саме зараз. Зокрема, компанія Credit7 присутня у месенджерах Facebook, Viber, Telegram. Знайти відповідні чат-боти можна на офіційному сайті кредитору, у нижній частині головної сторінки. Також там є посилання на завантаження додатку, який спрощує управління обліковим записом та зв’язок з МФО.

Умови видачі кредитів в МФО Credit7

Наявність доходу – обов’язкова умова для отримання кредитних послуг. На відміну від банків, установа не вимагає надання довідки про доходи, а для схвалення позики підходить будь-яке джерело прибутку. Кредит можна отримати, навіть якщо заміть офіційної роботи ви отримуєте пенсію, стипендію або гроші від надання житла в оренду, а також у разі, якщо ви заробляєте на підробітках або на фрілансі.

Оформлений мікрокредит видається на картку позичальника, що відкрито у будь-якому з українських банків. Отримати готівку неможливо, тому що обслуговування в офісі не передбачено. Якщо ви потребуєте готівки, обирайте для зарахування картку з мінімальною або нульовою комісією за зняття грошей у банкоматі. Обов’язкова умова: підходить тільки картка, оформлена на ваше ім’я.

Перший кредит SEVEN 365

Кредитні продукти від компанії Кредит 7, що діє в Україні, випускаються під назвою SEVEN 365. Для запрошення нових позичальників пропонуються акційні умови з мінімальною відсотковою ставкою. Оформити позику за тарифом «Перший кредит» можуть лише ті користувачі, які укладають договір з компанією вперше.

Умови кредитування для нових клієнтів:

Сума:Від 500 до 15 000 грн
Строк кредитування:Від 345 до 365 днів (період сплати відсотків – від 5 до 30 днів)
Відсоткова ставка (в день):Знижена, 0,01% в день
Реальна річна ставка:Від 14297,67% до 276072,03%
Знижка по відношенню до стандартного тарифу:99,9%
Активація акції:Автоматично, під час укладення договору
Оформлення займу:На офіційному сайті або у додатку Кредит 7
Видача грошей:На картку
Рішення по займу:До 3 хвилин

Знижена відсоткова ставка буде діяти тільки під час першого періоду, обраного в онлайн-калькуляторі. Якщо позичальник продовжить користуватися позикою, на весь наступний термін, буде діяти стандартна відсоткова ставка. У разі прострочення, несвоєчасної сплати відсотків або непогашення боргу у визначений термін буде проведено перерахунок акційних відсотків за стандартною ставкою на весь період кредитування.

Повторний кредит SEVEN 365

Якщо позичальник вже укладав договір з Credit7 раніше, усі наступні позики, за виключенням персональних акцій, відбуваються на стандартних умовах. Основний тариф SEVEN 365 передбачає такий регламент:


Сума:Від 500 до 30 000 грн
Строк кредитування:Від 345 до 365 днів (період сплати відсотків – від5 до 30 днів)
Відсоткова ставка (в день):Стандартна, 2,5% в день (912,5 річних)
Реальна річна ставка:Від 99923,4% до 660517,5%
Знижки або акції:При наявності персональних пропозицій
Опція пролонгації:Є, в особистому кабінеті
Оформлення займу:На офіційному сайті або у додатку Кредит 7
Видача грошей:На картку
Рішення по займу:До 3 хвилин

Крім стандартних правил, в деяких ситуаціях постійний позичальник може скористатися знижкою. Такі пропозиції надсилаються тільки за умови відповідального виконання зобов’язань за попередніми угодами.

Як оформити кредит через особистий кабінет

Подібно до інших мікрофінансових організацій, Кредит 7 надає можливість зареєструватися, щоб отримувати та повертати позики онлайн, без відвідування відділень. Щоб швидко отримати мікрокредит, дотримуйтеся покрокової інструкції:

 • Виберіть умови оформлення мікропозики. В інтерактивному калькуляторі потрібно обрати розмір позики, а також зручний термін сплати. При наявності промокоду його можна вказати, натиснувши на відповідний напис. Кнопка підтвердження відправить вас до заповнення заявки.
 • Вкажіть контактні дані. У швидкій заявці потрібно вказати номер телефону, дату народження. Цей номер буде використовуватися для електронного підписання договору, а також для комунікації.
 • Заповніть подану анкету, щоб запит було направлено на розгляд. Перед відправленням форми уважно перевірте введені дані. Помилки або фальсифікація під час заповнення заявки – найчастіша причина відмови у видачі кредитів.
 • Уважно прочитайте договір, щоб умови кредитування не стали для вас неочікуваними. У разі згоди з вимогами підпишіть договір шляхом введення СМС-коду, який буде надіслано на вказаний під час реєстрації номер.
 • Очікуйте зарахування коштів. Переказ відправляють одразу після підписання угоди, тому кошти буде нараховано миттєво.

Умови розрахунку кредиту в Credit7

Щоб розібратися у правилах розрахунку мікрокредиту, потрібно розуміти схему роботи тарифу SEVEN 365. На відміну від більшості звичайних мікропозик, термін договору складає 365 днів, тобто один рік. Тут є очевидна перевага та недолік:

 • Перевага: навіть якщо ви не встигнете повернути борг у запланований термін, можна просто заплатити відсотки та продовжити користування кредитом за стандартною ставкою. Після повернення боргової суми буде вважатися, що ви виконали зобов’язання, тому кредитна історія не погіршиться. Головне – не пропустити ліміт у 365 днів, що зробити доволі складно.
 • Недолік: вам важко розрахувати переплату у калькуляторі, тому що він розрахований на максимальний термін – рік.

Повний розрахунок на 365-денний термін ви знайдете на сайті кредитору та в онлайн-калькуляторі. Однак на практиці користуватися довгостроковим тарифом на повну майже ніхто не стане, тому що він передбачає річну відсоткову ставку у розмірі 912,5%. Тому ми підготували роз’яснення, як розрахувати умови займу у разі стандартного, короткострокового кредитування.

Розрахунок в акційний період: перша позика в Credit7

Акційний період зі ставкою 0,01% є доступним тільки для тих позичальників, які беруть гроші у Credit7 вперше. Тривалість дії зниженого відсотку дорівнює періодичності платежу, яку ви вказали під час подання запиту, а для збереження пільги потрібно сплатити відсотки до закінчення періоду. З другого періоду і надалі нараховується стандартна ставка у розмірі 2,5%.

Приклад розрахунку за кредитуванням з акційним періодом:


Сума:1000 грн
Періодичність платежу:10 днів
Відсотки, що нараховуються за пільговий період:1 грн
Обов’язковий платіж наприкінці періоду:1 грн
Сума для погашення позики наприкінці періоду:1001 грн
Ставка на подальші періоди:2,5% в день
Переплата за кожен наступний період:250 грн

Вказаний розрахунок діятиме лише за умови, що ви будете сплачувати відсотки у відповідності до встановлених періодів. У разі, якщо за будь-яких причин ви не сплатили відсоток, це вважатиметься порушенням умов кредитування, тому ставку за перший період буде перераховано на стандартну.

Стандартний розрахунок за позикою в Кредит 7

Стандартна позика видається на тих самий підставах, що й пільгова: термін складає 365 днів, а ви можете обрати періодичність сплати відсотків та погасити кредит у будь-який момент. Різниця в тому, що стандартна відсоткова ставка нараховується вже з першого періоду.

Приклад розрахунку за кредитуванням без акційного періоду:


Сума:1000 грн
Періодичність платежу:10 днів
Ставка:2,5% в день
Відсотки, нараховані за перший період:250 грн
Обов’язковий платіж наприкінці періоду:250 грн
Сума для погашення боргу наприкінці першого періоду:1250 грн
Переплата за кожен наступний період:250 грн
Загальна вартість кредиту (якщо погасити його через 365 днів):10 000 грн

Цей розрахунок не враховує можливих додаткових витрат, не пов’язаних з договором кредитування. Комісії, що сплачуються за зняття готівки, грошові перекази для погашення позики або сплата послуг зв’язку – це витрати, які потрібно враховувати окремо.

Пільги для військовослужбовців, що отримують кредит у компанії Credit7

МФО Кредит 7 сумлінно дотримується норм діючого українського законодавства, тому гарантує пільгові умови для військових. У відповідність до статті 14 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», компанія анулює відсотки, пеню або інші санкції за договорами, що було укладено з військовослужбовцями. Ця пільга діє під час особливого періоду (воєнний стан) за умови, що військовий надає документ, що підтверджує проходження військової служби.

Пільга надається за фактом подання заяви, яку потрібно надіслати на поштову або електронну адресу разом з підготованим пакетом документації.

Військові, що служать за призовом через мобілізацію, повинні надати:

 • Заяву у довільній формі на ім’я МФО, підписану власноруч
 • Оригінал або завірену копію довідки за формою 5 Інструкції з діловодства в ЗСУ (повинна містити інформацію щодо всього терміну проходження служби)
 • Витяг з наказу або довідка про призов, отримана у ТЦК та СП, військовій частині або іншій організації Збройних Сил України
 • Копії паспорту та РНОКПП, завірені заявником (підпис, ПІБ, дата, напис «Копія вірна»)

Військовослужбовці, що беруть участь у заходах з забезпечення національної безпеки та оборони під час особливого періоду, повинні надати:

 • Заяву у вільній форму на ім’я МФО, підписану власноруч
 • Оригінал або завірену копію довідки за формою 5 Інструкції з діловодства в ЗСУ (повинна містити інформацію щодо всього терміну проходження служби)
 • Оригінал або нотаріально завірену копію довідки про участь у заходах з забезпечення національної безпеки та оборони (за формою Додатку №4 до Порядку від 20.08.2014 №413)

Заяву можна подавати навіть у разі, якщо надлишкові відсотки вже було сплачено. У такому разі до пакету документів необхідно додати реквізити IBAN, на які потрібно повернути гроші. Термін розгляду будь-якої заяви складає не більше ніж 30 днів.

Інформація для захищених категорій населення

Закон України «Про споживче кредитування» встановлює особливі положення для захищених осіб – особливої категорії громадян, що постраждали в результаті вторгнення РФ або беруть участь у відсічі збройної агресії. Щоб скористатися особливими правилами, потрібно належати до захищеної категорії та надати документи, що підтверджують це:

КатегоріяДокументи
Військовослужбовці ЗСУ або інші військові формування, Державна спецслужба транспорту, Державна служба спецзв'язку та захисту інформації, які проходять військову службу в країніДовідка за формою Додатка №2 до Закону про кредитування, підписана безпосереднім командувачем або його заступником та скріплена гербовою печаткою
Військовослужбовці, які отримали інвалідність через захворювання, пов'язане з проходженням військової службиПосвідчення інваліда війни
Члени сімей загиблих чи зниклих безвісти військовихПосвідчення члена сім'ї загиблого
Особи, які перебувають у полоні, зникли безвісти або з якими втрачено зв'язокІнформація від держпідприємства, яке виконує функції Національного інформбюро, що особа відповідає цій категорії

Перелічені категорії, а також їхні близькі родичі, спадкоємці або представники можуть за бажанням ініціювати припинення відносин з МФО на час дії воєнного стану, а також протягом 90 днів після його закінчення. Або договір може бути скасовано. Щоб ініціювати такі зміни, потрібно надіслати заяву у вільній формі та копії документів із таблиці на електронну або поштову адресу. Також заявку можна подати телефоном, зателефонувавши до контакт-центру.

У разі, якщо позичальник або його рідні втрачають статус захищеної особи, про це потрібно повідомити кредитора будь-яким способом. На повідомлення дається 30 діб з моменту втрати приналежності до відповідної категорії.

Погашення кредиту онлайн у Credit7: особистий кабінет та інші способи

Подібно до оформлення мікропозики, її погашення може відбуватися онлайн, безпосередньо з телефону або іншого пристрою позичальника. Якщо такий спосіб є незручним або неможливим, також є методи внесення готівки.

В особистому кабінеті

Найшвидший спосіб – відправити онлайн-платіж з додатку або з сайту мікрофінансової організації. Для цього потрібно авторизуватися у системі Credit7, знайти поточну позику у особистому кабінеті та обрати її погашення. Для цього треба вказати дані картки, з якої буде списано платіж, а потім підтвердити цю операцію.

У додатку Приват24

Інтернет-банкінг Приват24 також підходить для швидкого закриття оформлених мікропозик. Для цього потрібно знайти строку пошуку, написати запит Credit7, а потім виконати сплату с вашої картки. У більшості випадків платіж відбувається без комісії.

У платіжному терміналі

Готівку можна віддати у платіжному терміналі, що розміщено в одному з торгівельних центрів або в іншому громадському місці. Реквізити Кредит 7 знаходяться у пристроях таких мереж:

 • Приватбанк
 • Easy Pay
 • 2Click
 • City24

Операція відбувається з комісією. Важливо враховувати її розмір, щоб надіслати гроші у повному обсязі. В іншому разі буде вважатися, що позику не було погашено, тому на залишок продовжується нарахування відсотків.

В банківській касі

Четвертий спосіб – грошовий переказ, який можна відправити з будь-якого українського банку. Для цього потрібно прийти до каси, назвати реквізити отримувача, свої дані та суму погашення. Операція також проводиться з утриманням комісії.

Під час повернення коштів шляхом грошового переказу потрібно враховувати, що передача відправленої суми може займати до декількох днів. При цьому борг буде вважатися повернутим тільки з моменту зарахування коштів на рахунок кредитору. Тому вказану затримку потрібно враховувати, щоб не допустити ненавмисного прострочення, яке може зіпсувати кредитну історію.

Реструктуризація кредиту в Кредит 7

Реструктуризація – це можливість переглянути правила, терміни та інші параметри кредитного договору. В залежності від умов реструктуризації, допускається внесення таких змін:

 • Збільшення або зменшення терміну погашення
 • Переглядання встановленої відсоткової ставки
 • Зміна розміру регулярного платежу

Мікрофінансова організація Кредит 7 пропонує тільки сервіс «обов’язкової реструктуризації» – заходу, що регулює ділові відносини під час дії воєнного стану.

Згідно з Законом України від 10.06.2023 № 3156-IX, під час воєнного стану та протягом 30 днів після його закінчення або скасування, МФО не має права нараховувати пеню, а також вживати інших заходів щодо позичальників, які мають прострочення. І тому оформлюється обов'язкова реструктуризація. Під дію цього законодавчого акту підпадають усі мікропозики, оформлені до 24.02.2022 року, крім переліку виключень, опублікованого на сайті Credit7.

Заяву на реструктуризацію слід подати на поштову адресу або електронну пошту МФО. У тексті необхідно вказати ПІБ, РНОКПП, юридичне найменування МФО, інформацію про договір, контакти та місце проживання заявника, а також відомості про відповідність категоріям, що дають право на реструктуризацію (потрібно підтвердити доданими документами).

Реструктуризація є обов'язковою, оскільки у разі дотримання зазначених умов МФО зобов'язується виконати перерахунок договору. Нова угода надсилається до особистого кабінету та на електронну пошту заявника. За необхідності договір також може надсилатися у друкованому вигляді.

Прострочка займу: наслідки несплати

У разі, якщо позичальник не виконує покладені на нього зобов’язання, зокрема, не сплачує відсотки або не повертає тіло кредиту, Credit7 має право вдаватися до наступних санкцій:

 • Нарахування штрафу у розмірі 25% від суми невиконаного зобов’язання на кожен 7-1 день прострочення. Граничний розмір санкцій регулюється українським законодавством, його прив’язано до початкової суми боргу.
 • Вимога повного повернення боргу достроково у разі, якщо відсотки не було сплачено.
 • Припинення дії програми лояльності.
 • Додавання негативних записів до кредитної історії.

Зазвичай навіть у разі прострочення компанія насамперед намагається врегулювати ситуацію безпосередньо з боржником. Якщо позичальник не виходить на зв’язок або відмовляється від врегулювання, МФО залишає за собою право передати право вимоги за договором будь-якій особі, зокрема, колекторському агентству. У такому разі боржник зобов'язаний виконати покладені на нього зобов'язання перед новим кредитором, про зміну якого його буде попередньо повідомлено.

Credit7: часті питання щодо кредитування

FAQ

Яку суму можна взяти при кредитуванні?

Чи є знижки для постійних клієнтів?

Мені не потрібні гроші на рік. Чи можна погасити достроково?

Що робити, якщо не встигаю повернути вчасно?

Чи дають гроші з поганою КІ?

За яким графіком видаються гроші?

Реальний досвід позик в Credit7: відгуки клієнтів МФО

З деякими особливостями кредитування можна розібратися тільки на практиці. Тому ми пропонуємо дізнатися більше про Credit7 та прочитати відгуки українців, які вже отримували кошти в компанії один чи декілька разів.

4.9/5

23 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку Credit 7

Відправити
Почати зараз

Хочете за лічені секунди знайти найкращі умови за позикою від компанії Credit7?

Почати зараз