Як отримати позику в Crezu?

Як працює Crezu?

Заповнення онлайн-форми

Сервіс вивчить ваші дані і складе індивідуальний алгоритм пошуку підходящих пропозицій. Більше не потрібно витрачати час на вивчення сотень сайтів і заповнення форм на кожному з них.

Вибір умов позики

Усього за 4 хвилини ми підготуємо для вас пропозиції від кращих фінансових організацій України, які готові надати необхідну позику. Ви самі обираєте умови, які більше вам підходять.

Отримання грошей

Ви переходите на офіційний сайт обраного кредитного партнера і за кілька хвилин отримуєте свої гроші будь-яким зручним способом: на карту, банківський рахунок або готівкою.

Мені точно схвалять позику?

Одержати гроші
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID