КРЕДИТ без відмови на картку ОНЛАЙН ᐈ Терміново взяти гроші безвідмовно в Україні
Crezu  /  Без відмови

Позика без відмови

 • Навіть якщо погана кредитна історія
 • Є прострочки
 • Якщо відмовляють всі банки

Скільки вам потрібно в борг?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Наш сервіс моніторить базу перевірених кредиторів в режимі реального часу.
Приклад розрахунку вартості позики: берете 2000 грн на 3 місяці. Сума до сплати складе 2018 грн. Комісія: 18 грн. Відсоткова ставка: 3,65% на рік.

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

Виконайте лише три кроки, щоб отримати кредит

Взяти позику 15 000 гривень з шансом схвалення 100% так само легко, як порахувати до трьох:

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Кредит без відмови разом з Crezu

Якщо терміново потрібні гроші до зарплати, скористайтеся послугами МФО, які надають можливість практично без відмови взяти кредит на карту. Для цього слід попередньо проаналізувати ті причини, на підставі яких мікрофінансові організації можуть відхилити заявку.

8 найчастіших причин відмови в позиці

Швидкий кредит онлайн на карту без відмови отримати майже неможливо в наступних випадках:

 1. Невідповідність віковим рамкам. Це вік до 18 років, а верхня межа залежить від політики конкретного МФО. Наприклад, в Loany видають кредити особам до 70 років, а в CreditUP –  до 60.
 2. Проблеми з паспортом. Найчастіше надання електронної копії паспорта – єдиний документ, необхідний кредитором. Відмова у видачі кредиту гарантована, якщо паспорт виявиться підробленим, анульованим або простроченим. При цьому в більшості випадків потрібно пред’явити саме український загальногромадянський, а не закордонний паспорт. При цьому паспорта сторонніх осіб не приймаються, і такі заявки автоматично відхиляються.
 3. Погана кредитна історія. Служить підставою для відмови видачі коштів в МФО, якщо в заявці вказана велика сума.
 4. Велике навантаження по позикам. Якщо позичальник має відразу декілька кредитів, то йому може бути теж відмовлено з тієї причини, що його доходу, на думку кредитора, може не вистачити для розрахунку за всіма фінансовими зобов’язаннями.
 5. Чорний список компанії. Кожна фінансова організація має свій список, згідно з яким перевіряються всі подані заявки. При цьому у дочірніх компаній також може бути такий загальний список.
 6. Цілі взяття позики. Хоча мікропозики не є споживчими кредитами, але навіть в МФО можуть поцікавитися на що їх потенційний позичальник бажає позичити гроші, щоб оцінити свої ризики. З цієї причини позика “на лікування” може в очах кредитора виглядати куди гірше, ніж просто на “добре відпочити у відпустці”.
 7. Оформлення заяви з помилками. В цьому випадку вона буде відхилена автоматично.
 8. Вказівка завідомо неправдивих відомостей.

Як можна збільшити шанс на схвалення кредиту?

Щоб гарантовано отримати онлайн позику без відмови, потрібно усунути ті причини, на підставі яких МФО не позичають гроші. Тобто слід мати діючий паспорт громадянина України, оформити заявку без помилок і вказати про себе виключно правдиву інформацію.

Якщо у вас вже були проблеми з поверненням позичених коштів, і ви потрапили в чорний список, то для видачі кредиту необхідно пошукати іншу мікрофінансову організацію, а при наявності безлічі непогашених заборгованостей в різних кредитних установах для початку повністю погасити борги хоча б в деяких з них.

У разі високої ймовірності отримання відмови, спробуйте подати заявки в декілька мікрофінансових організацій. Особливо в ті, які відкрилися нещодавно і ще не напрацювали постійну клієнтську базу. Зазвичай вони більш схильні йти на ризик, ніж МФО, що працюють багато років.

Де можна швидко взяти позику на карту без відмови при зіпсованої кредитної історії?

Заявку в разі поганої кредитної історії не має сенсу подавати в банк, так як велика ймовірність негативного рішення.

Залиште заявку через Crezu. В цьому випадку сервіс проведе попередній скоринг і відбере тільки ті МФО, де ви отримаєте кредит напевно.

Як отримати онлайн-кредит на карту без відмови з ймовірністю понад 94% за допомогою Crezu?

Хоча в Україні функціонують сотні МФО, це не означає, що всі вони готові надати гроші в борг на першу ж вимогу потенційного позичальника. У Crezu є роками напрацьована статистика які МФО більш лояльні до своїх клієнтів, а які часто відмовляють. Залишивши заявку на нашому сайті, ви отримаєте саме ті мікрофінансові організації, які заявки практично не відхиляють.

Також в найближчому майбутньому на сайті з’явиться можливість проведення попереднього скорингу: тоді людині, у якого немає ризиків, Crezu покаже список потенційних кредиторів з найбільш вигідними умовами оформлення мікропозик на карту без відмови, а при високих ризиках користувач в перших рядках побачить організації, де ймовірність схвалення заявки вище.

Ще одна перевага працювати з нашим сервісом – персоналізований підбір. Ми підбираємо заявки для вас, виходячи саме з ваших потреб.

Крім цього, наш сервіс дозволяє відправити заявки відразу в декілька МФО, чого не можна зробити без втрати часу, особисто обходячи дані організації.

Щоб отримати гроші в борг, виберіть у списку, наданому сервісом, відповідне по вимогам МФО і подайте заявку. У такому випадку ймовірність схвалення буде від 94% і вище.

Що робити, якщо всюди відмовляють у кредиті?

Якщо зіпсована кредитна історія, то безвідмовний онлайн-кредит можна отримати, якщо взяти невелику суму грошей на короткий термін. Наприклад, 500-1000 гривень на 2 дні. При цьому треба позику обов’язково повернути вчасно. Зробивши так 2-3 рази, ви поліпшите свою кредитну історію, тому згодом зможете розраховувати на більш високий ліміт коштів.

В інших випадках необхідно уважно вивчити вимоги МФО до позичальника та повністю їм відповідати: дочекатися повноліття, погасити хоча б деякі з існуючих заборгованостей, тощо.

Яка сума вам потрібна?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Які вимоги, щоб отримати позику на будь-яку карту без відмови?

Отримати гроші на карту без відмов можливо при відповідності простими критеріями:

Чи можна отримати мікропозику, якщо зіпсована кредитна історія?

Так, це можливо, якщо брати невелику суму і на короткий термін.

Скільки часу займає оформлення заявки на кредит?

Оформлення заявки займає близько хвилини, а розгляд і подальше схвалення кредитором – 10-20 хвилин. Виняток становлять святкові, вихідні дні та позаопераційний час, якщо заявки обробляються співробітниками кредитної установи вручну.

На яку суму і на який термін можна взяти кредит?

До 15000 гривень строком на 2 місяці. Якщо є проблеми з кредитною історією, то щоб зменшити ймовірність відмови, потрібно подавати заявку на меншу суму і на менший термін.

Чи можна взяти мікропозику без відмови в Україні при наявності судимості?

Так, це можливо. Деякі МФО позичають кошти особам, що мають погашену судимість.

Що робити, якщо мені потрібно зайняти більшу суму, ніж наданий ліміт?

Щоб отримати гроші без відмови онлайн, коли сума перевищує встановлений МФО ліміт, розбийте її на декілька частин і подайте заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій.

Як знайти кредит під нульовий відсоток?

Зазвичай під 0% видається кредит в перший раз. При цьому довідок та поручителів надавати не потрібно.

Автор публикации
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публикации 07.04.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID