Кредит без відмови на карту

Де можна взяти кредит на банківську карту без відмови?

Про це знають в Crezu. Ми допоможемо знайти надійних кредиторів. В чому переваги саме нашої компанії? Вони у наступному:

 • Майже 100% схвалення заявок
 • Кредитна історія не важлива
 • Займ на карту без відмов, гарантів та довідки про доходи
Сума

25 000

25 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
Отримати пропозиції

Сума  25 000 ₴

Відсоток:  0%

Сума до сплати  25 000 ₴

День оплати:  4/19/2024

Ніякої комісії сервісу

Ніякої комісії сервісу

З будь-якою кредитною історією

З будь-якою кредитною історією

Без підтвердження доходів

Без підтвердження доходів

Онлайн кредит на карту без відмови за три кроки

Онлайн кредит на карту без відмови за три кроки

Оформити кредит онлайн в Crezu дуже просто. Вся процедура не складна і не займає багато часу. Від подання запиту на позику до отримання грошей на карту пройде не більше 15 хвилин. Треба зробити лише три простих кроки:

 • Заповнити заявку на отримання онлайн займу.

  Окрім заповнення заявки на нашому сайті, потрібно надати документ, що посвідчує особу та вказати номер банківської картки, на яку слід зарахувати кошти.

 • Розглянути найкращі пропозиції від численних кредитних установ.

  Сервіс Crezu надасть перелік мікрофінансових організацій (МФО), які пропонують найвигідніші умови кредитування та вже готові опрацювати вашу заявку. Вам залишиться тільки обрати одну з них.

 • Отримати онлайн кредит без відмови сразу на карту, в будь який час.

   Гроші надходять на карту або банківський рахунок за лічені хвилини. Слід зауважити, що ця послуга доступна цілодобово.

Отримати пропозиції

Перелік МФО, де можна взяти кредит на карту без відмови в Україні

Кредит без відмови — що це?

"Кредит без відмови" - це маркетингове позначення, яке використовується фінансовими установами, щоб залучити клієнтів і запропонувати їм кредити з мінімальними вимогами до позичальників. Основна ідея полягає в тому, що практично кожен може отримати онлайн кредит, навіть якщо у нього є погана кредитна історія або низький кредитний рейтинг

Головні переваги онлайн кредитів без відмови

Існує багато причин, чому слід звернути увагу саме на МФО у цій галузі:

 1. Миттєві рішення за запитами. Більшість мікрофінансових установ скоротили час схвалення заявок на отримання мікрозаймів. У більшості випадків, клієнтам не потрібно довго очікувати результатів розгляду
 2. Швидке надходження коштів. При запиті на отримання нового кредиту, онлайн позика на картку без відмови надходить протягом 15 хвилин. Готівку можна зняти в банкоматі, або ж розраховуватися карткою. Також гроші можна отримати особисто, завітавши до фінансової установи.
 3. Легке схвалення. У більшості випадків, нові МФО надають займи без відмов. Вимоги до клієнтів дуже поблажливі, а середній відсоток схвалення дуже високий, майже 94%. Мікрозайми відають навіть тим, у кого в банках є проблеми з кредитною історією.
 4. Зручне оформлення. Присутність у відділенні не потрібна. Не треба стояти в чергах, не треба шукати фізичне відділення. Для подання онлайн заявки на мікрозайм без відмов потрібні лише документ, що посвідчує особу та комп’ютер або смартфон, підключений до мережі Інтернет.
 5. Отримання грошей в будь-який час. Мікрозайми на карту в Україні доступні цілодобово. Можливо оформити заявку та отримати гроші вдень та вночі. Це дуже зручно, коли гроші потрібні якомога швидше, наприклад, на ліки або ремонт автівки.

Де взяти онлайн кредит на картку без відмови?

Наш сервіс перевіряє пропозиції МФО в режимі реального часу та пропонує позичальнику перелік компаній, які готові надати мікрозайм без відмов. Перелік МФО формується згідно з його запитом. Тобто, Crezu не пропонує випадкові компанії з бази даних,і вибирає відповідні. Це є нашою перевагою над аналогічними сервісами, оскільки полегшує вибір і суттєво економить час позичальника.

Як взяти кредит? Заявки користувачів Crezu обробляються дуже швидко. Всього за 14 хвилин можна позичити гроші без дзвінків та перевірок. Сервіс працює цілодобово, без вихідних і на свята. Тому взяти онлайн позику на картку без відмови можна в будь-який час.

Стовідсоткові гарантії відсутні, оскільки МФО може відмовити через борги перед кредиторами, регулярних прострочених платежів, низької платоспроможності тощо. Але звертатися по кредит на картку без відмов можна й потрібно навіть в таких випадках. Позичальника оцінюють за багатьма факторами, й кредитна історія тут не вирішальна.

Що може заважати при отриманні позики без відмов?

Є ситуації, які ускладнюють отримання кредиту. У видачі швидкої позики онлайн на карту без відмов і перевірок може бути відмовлено якщо не виконати такі вимоги до позичальників:

 • Невідповідний вік. Це від до 18 років. Верхня межа залежить від конкретної МФО.
 • Проблеми з паспортом. Частіш за все, електронна копія паспорту – це єдиний документ, який вимагає потенційний кредитор. Відмова у видачі мікрокредиту можлива, якщо паспорт підроблений або прострочений. При цьому, у більшості випадків, потрібно надати саме український загальногромадянський, а не закордонний паспорт. Паспорта сторонніх осіб не приймаються, а заявки відхиляються.
 • Погана кредитна історія. Кредит з поганою кредитною історією дійсно є підставою для відмови у видачі коштів. Однак, ми знайдемо МФО, які можуть схвалити заявку навіть із поганою кредитною історією .
 • Велике навантаження за кредитами. Якщо позичальник вже має декілька кредитів, то йому може бути відмовлено. Але і в цьому випадку є можливість отримати позику. Ми знайдемо МФО, які готові до співпраці у складних випадках.
 • Чорний список компанії. Кожна фінансова установа має свій список, за яким перевіряють усі запити, що надходять. Проте, є багато МФО, які готові піти назустріч навіть клієнтам з чорного списку.
 • Мета отримання коштів. Хоча мікрозайми не є споживчими кредитами, та навіть в МФО можуть поцікавитися, на що потенційний клієнт хоче позичити гроші. Тому займ «на лікування» може викликати менше довіри, ніж «бажання поїхати у відпустку».
 • Помилки у заявці. Заявки з помилками в ініціалах, серії або номері паспорту відхиляються автоматично. Тож, уважно читайте анкету та перевіряйте всі заповнені поля.
 • Надання завідомо недостовірної інформації. Це може бути неіснуючий роботодавець або фіктивний оклад.

На що слід звернути увагу при оформленні кредиту без відмов

На цей час оформлення кредиту на карту є простою та швидкою процедурою. Компанії пропонують вигідні умови та низькі відсотки, не вимагають багато паперів та гаранта. Але є й «підводні камені». На що слід звернути увагу:

 • ставка відсотка може бути вищою, ніж у реклам, бо умови можуть змінюватися залежно від позичальника
 • тільки перший кредит під 0% або під 0,01%. Наступні – на загальних умовах
 • не можна затримувати платежі, або вносити їх пізніше встановленої дати. Особливо, якщо ви не попередили установу

Більшості проблем можна уникнути, якщо уважно прочитати договір. Окрім того, завжди можна проконсультуватися з менеджером.

Варіанти погашення безвідмовного кредиту

Виберіть найбільш зручний для вас спосіб:

 • Сплатити онлайн на сайти кредитора банківською картою, прив’язаною до аккаунту
 • Внести через касу установи
 • Сплатити в терміналі самообслуговування Ibox, EasyPay і т.п. 
 • Зробити платіж через онлайн банкінг
Розрахуйте кредит онлайн
Сума

25 000

25 000

500 ₴ 50 000 ₴
Період

30

30

днів
5 днів 60 днів
 • Сума 25 000 ₴
 • Відсоток: 0%
 • Сума до сплати 25 000 ₴
 • День оплати: 4/19/2024
Отримати пропозиції

Відповіді на часті питання про кредити без відмови

FAQ

Чи реально взяти кредит зі 100% схваленням?

Що може допомогти в отриманні кредиту без відмов?

Хто може отримати позику без відмов?

Чи можливо взяти мікрокредит без відмови в Україні при наявності судимості?

Що робити якщо терміново потрібен безвідмовний кредит?

Яку максимальну суму грошей можна отримати в борг без відмови?

Нам вдячні

4.9/5

67 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку

Відправити

Кредит без дзвінків та перевірок онлайн – швидко та безпечно з Crezu

В Crezu, ми щоденно допомагаємо нашим клієнтам отримувати швидкі онлайн кредити. У нас ви знайдете не тільки мінімальні займи в 500 гривень, але й значно більші кредити без перевірки.

 • 431 457

  кредитів видано

 • 1534

  заявки оброблено сьогодні

 • 15 хвилин

  середній час видачі позики

 • 88%

  клієнтів повертаються до нас знову

 • 94%

  схвалених заявок

Отримати пропозиції
Почати зараз

Готові отримати позику без відмови?

Почати зараз