ClickCredit: усі подробиці про мікрокредитну компанію

Компанія Клік Кредит – це онлайн-сервіс, завдяки якому можна швидко отримати гроші в борг без особистого відвідування офісу. Отримати кошти можуть усі повнолітні українці, без надання поручителів або застави. Дізнайтеся, хто може отримати гроші в ClickCredit, які умови пропонує кредитодавець та які акції діють для нових або постійних позичальників. Надаємо детальну покрокову інструкцію, яка допоможе зареєструватися, подати запит на отримання кредиту онлайн та отримати кошти вже через кілька хвилин без відмови.

Clickcredit

4.8/5

Сума до 15 000 ₴ Швидкість схвалення Від 4 хвилин Період 30 днів Схвалення 97%

Знижка 99,9%

Отримати пропозиції

Організація

Відгуки

Клік кредит – загальна інформація про кредитора та правила

Клік кредит – це сервіс, що надає швидкі позики під слоганом «Наклич собі грошей». Компанія надає своїм клієнтам кредити для будь-яких потреб: лікування, відпустка, термінова покупка або поточні витрати. Мікрофінансова організація (МФО) гарантує швидкість обробки заявок, тому гроші нараховуються менше ніж через 5 хвилин після подання запиту. Кредитор пропонує не тільки акції для нових клієнтів, але й бонуси для постійних позичальників.

Юридична інформація та контакти компанії ClickCredit

Юридичне найменування:
ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»
Код ЄДРПОУ:
39861924
Юридичний адрес:
01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б
Код IBAN:
UA313220010000026504490000014
Банк отримувача:
АО "Універсал Банк"
Адрес електронної пошти:
Номера телефонів:
+38 095 656 11 33
+38 067 656 11 33
+38 063 656 11 33

Вимоги до позичальників для отримання кредиту в один клік

• Бути громадянином України
• Бути повнолітнім
• Мати повну право- та дієздатність
• Бути зареєстрованим на території України
• Не бути зареєстрованим та не мешкати на непідконтрольній або тимчасово окупованій території України
• Мати діюче посвідчення особи (український паспорт)
• Мати оформлену на власне ім’я банківську картку
• Надати достовірну інформацію щодо власної діяльності

Умови видачі кредиту новому позичальнику в ClickCredit

Сума:
От 500 до 3000 грн
Термін кредитування:
От 1 до 20 днів
Відсоткова ставка (в день):
1%
Знижка по відношенню до базового тарифу:
60%
Активація акції:
Автоматично
Оформлення займу:
В особистому кабінеті Click Credit
Видача грошей:
На картку
Рішення по займу:
До 5 хвилин

Умови видачі кредиту постійному позичальнику Клік Кредит

Сума:
От 1000 до 15000 грн
Термін кредитування:
От 1 до 30 днів
Відсоткова ставка (в день):
2,5%
Знижка по відношенню до базового тарифу:
От 60,47% до 820650%
Можливість знижок:
За програмою лояльності
Оформлення займу:
В особистому кабінеті Click Credit
Видача грошей:
На карту
Рішення по займу:
До 5 хвилин

Переваги ClickCredit

Онлайн-оформлення, не виходячи з дома
Отримання грошей за 5 хвилин
Пролонгація без штрафів
Програма лояльності для постійних клієнтів
Отримання грошей без застави, поручителів та довідок
Діє у більшості регіонів України

Недоліки ClickCredit

Перша позика не більше 3000 грн
Немає відділень для отримання готівки
Висока відсоткова ставка на повторні позики
Не можна отримати більше за 15 000 грн
ClickCredit - logo

Бажаєте дізнатись, як отримати або повернути позику від ClickCredit, чи отримуєте ви кошти та яку суму запропонує кредитор? Не гайте часу, створіть запит вже зараз.

Отримати пропозиції

Про компанію Клік Кредит: номер телефону, діяльність та комунікація

Юридична назва «Клік Кредит» – ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Ця мікрофінансова установа надає швидкі споживчі кредити. Компанію було зареєстровано восени 2015 року, з того часу вона постійно розширює свою діяльність та надає послуги дедалі більшій кількості регіонів. Основний та єдиний вид діяльності – надання миттєвих онлайн позик, які можна оформити на сайті кредитору або у мобільному додатку, що можна встановити на Android або iOS.

ClickCredit відомий розвиненою комунікацією з потенційними клієнтами та позичальниками. Окрім телефону +380 95 656 11 33, отримати зворотній зв’язок від компанії можна електронною поштою, а також шляхом повідомлень у соціальних мережах або інших ресурсах (Tik Tok, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter).

Як оформити кредит та створити особистий кабінет

Процедура оформлення мікропозики в ClickCredit повністю відбувається онлайн, що значно скорочує час на отримання коштів. Усі етапи відбуваються під час оформлення запиту, у тому разі реєстрація профілю та його верифікація. Створення облікового запису та отримання коштів відбувається у такому порядку:

 1. Виберіть бажану суму та термін її повернення. Зробити це можна у кредитному калькуляторі, що знаходиться безпосередньо на головній сторінці. Під час зміни показників ви побачите свій тарифний план, ставку, розмір переплати, суму до повернення та граничну дату договору. Виберіть умови, що вам підходять, а потім натисніть на кнопку «Подати заявку».
 2. Вкажіть особистий номер телефону. Зручніше за все вказати номер, який ви використовуєте для банку. Оберіть зручний спосіб підтвердження: Telegram або SMS.
 3. Створіть свій пароль. Комбінація повинна відповідати вимогам, що вказані поруч із полем вводу.
 4. Заповніть коротку анкету. Вона має містити ПІБ, податковий номер, а також паспортні дані.
 5. Продовжуйте реєстрацію, дотримуючись інструкцій на екрані. Для підтвердження особи знадобиться увійти через BankID або завантажити фото у відповідності до інструкцій.
 6. Додайте банківську картку. Клік Кредит не виконує тимчасове резервування коштів на рахунку, тому баланс картки не має значення. Підтвердження, що вказаний номер дійсно належить вам, надходить через СМС.
 7. Дочекайтеся рішення за запитом. У разі схвалення позики вам буде надано електронний договір, який потрібно «підписати» шляхом введення SMS-коду. Після підтвердження кошти негайно будуть спрямовані на вашу картку.

Види програм лояльності Клік Кредит: промокоди та акції

Зазвичай мікрофінансові організації надають швидкі позики під доволі високий відсоток, що може стримувати бажання українців отримати кредит. Однак Клік Кредит пропонує постійним позичальникам програму лояльності, яка надає можливість отримати значну економію під час оформлення мікрокредитів та знизити переплати за відсотками.

Акції в компанії ClickCredit

Отримати пільгові або вигідніші умови можливо, якщо прийняти участь в акційних пропозиціях. Акції, що запускає ClickCredit, підвищують зацікавленість позичальників та допомагають їм отримати позику на вигідних умовах. Найвідоміша акційна пропозиція установи – це вітальний бонус, який надає можливість отримати перший мікрокредит під мінімальну відсоткову ставку. Проте такі пропозиції одноразові, тому ними можуть скористатися тільки нові користувачі.

Крім вітальних бонусів, ClickCredit періодично влаштовує акції для постійних клієнтів. У тому разі для позичальників, які довго не зверталися за новим кредитом. Глобальні або персональні пропозиції надходять через SMS інформування або безпосередньо до мобільного додатку. Щоб вчасно дізнаватися про акції, рекомендується не видаляти додаток, навіть якщо ви протягом деякого часу не користуєтесь послугами МФО.

Промокоди на знижку від Клік Кредит

Інший різновид акційних пропозицій – це промокоди, які виглядають як комбінація символів. Їх активація надає користувачам певні привілеї, наприклад, знижену відсоткову ставку. Отримати код можна таким шляхом:

 • За участь в опитуванні, посилання на яке надходить через СМС або інші шляхи комунікації
 • За виконання особливих умов для отримання промокоду, що вказані на сайті або в інших джерелах
 • У разі отримання коду безпосередньо від представників компанії

Зазвичай промокод Клік Кредит у разі активації надає позичальнику одноразову знижку на відсоток за договором мікрокредитування. Розмір знижки індивідуальний та може досягати 99,9% від базової відсоткової ставки, що діє для стандартного мікрокредиту. Термін дії промокоду обмежено. Подивитися цей показник можна в особистому кабінеті або у повідомленні, шляхом якого вас було повідомлено про промокод.

Знижка за промокодом діє лише у разі неухильного виконання зобов’язань та правил МФО. У разі прострочення платежів виконується перерахунок на базову ставку, у разі пролонгації угоди акція не діє на додатковий період.

Види акцій у ClickCredit: аналоги звичайної угоди

Окрім стандартних умов кредитування, ClickCredit пропонує вигідні аналоги у вигляді акцій. Знайомимо з двома видами акцій та заохочення, які можна отримати.

Акція «Розстрочка зі знижкою»

«Розстрочка зі знижкою» – це акція, стати учасником якої може будь-який позичальник, що має поточну заборгованість у ClickCredit. Завдяки пропозиції можна провести реструктуризацію поточного боргу та розбити цю суму на 5, 7 або 11 платежів. При цьому частину самого кредиту та нарахованих відсотків буде списано у вигляді заохочення. Щоб отримати списання, учасник акції зобов’язаний виконати умови реструктуризації та неухильно додержуватися графіку платежів, що буде встановлено.

Акція «Розстрочка зі знижкою» діє на постійній основі, кількість реструктуризацій не обмежується. Щоб взяти участь, позичальник повинен увійти до особистого кабінету, знайти у профілі функцію реструктуризації та самостійно активувати її.

Акція «Економ»

Акцію «Економ» створено для повнолітніх та дієздатних українців, які укладають договір на позику за фіксованою диференційованою відсотковою ставкою через мобільний додаток ClickCredit. Користувачі, що отримали схвалення заявки на оформлення мікрозайму, можуть отримати пропозицію укласти угоду зі зниженою відсотковою ставкою у розмірі 0,01%, яка буде діяти з другого дня користування кредитними коштами до вказаного у договорі терміну погашення заборгованості. Знижка активується автоматично після підписання договору.

Щоб користуватися зниженою відсотковою ставкою, позичальник повинен дотримуватися правил угоди та повернути борг у повному обсязі, поки не спливе вказаний строк (припускається дострокове погашення). У разі прострочення виконується перерахунок усіх відсотків за базовою ставкою. Якщо договір було пролонговано, акційна ставка діятиме тільки під час початкового періоду.

Погашення кредиту онлайн, через особистий кабінет Клік Кредит та іншими способами

Погасити заборгованість можна кількома способами. Гроші припустимо повертати онлайн або через партнерські організації. 

Через особистий кабінет на сайті ClickCredit

Найшвидший спосіб – створення платежу в особистому кабінеті, через розділ відкритої позики. Зазвичай для повернення використовують ту саму картку, на яку було видано мікрокредит. Щоб виконати платіж, знадобиться вказати CVV код картки. Борг буде автоматично закрито вже через кілька хвилин після відправлення платежу.

Через інтернет-банкінг

Повернути кошти також можна через Приват 24 або додаток іншого банку України. Для цього вам знадобиться:

 • Знайти розділ грошових переказів у додатку
 • Знайти сервіс ClickCredit шляхом введення ЄДРПОУ, рахунку або назви МФО
 • Вказати суму переказу (повна сума погашення), розмір якої можна знайти в особистому кабінеті
 • Обов’язково писати у призначенні платежу «Погашення кредиту», а також вказати ПІБ та ІПН

Перш ніж скористатись таким методом, треба врахувати, що грошові перекази можуть перевестися до 3 робочих днів, а договір буде вважатися виконаним лише з моменту фактичного надходження коштів на рахунок Клік Кредит. Якщо банк може не встигнути, краще шукати інший спосіб.

У касі банку

Виконати переказ також можливо через касу будь-якого українського банку. Для цього потрібно надати касиру реквізити кредитодавця. У призначенні платежу потрібно вказати «Погашення кредиту», а також ПІБ та ІПН. Важливо упевнитися, що банк встигне переказати гроші вчасно.

H3 Через термінал самообслуговування

Термінали EasyPay та City24 співпрацюють з МФО ClickCredit, тому ними можна скористатися для швидкого погашення боргу. Оберіть назву організації у меню та виконуйте інструкції на екрані. Під час внесення готівки враховуйте комісію терміналу, інакше борг не буде вважатися закритим.

По аналогії можна погасити заборгованість на сайтах EasyPay або City24. Вам достатньо вказати необхідні дані та провести оплату з власної банківської картки.

Пролонгація кредиту в ClickCredit

Пролонгація – це опція, що дає можливість відстрочити погашення заборгованості без накладення штрафних санкцій, втрати акційних пропозицій чи погіршення кредитної історії. Скористатися подовженням терміну можливо до спливання основного строку кредитування.

Управління терміном договору виконується з вашого профілю. Увійдіть до облікового запису, знайдіть опцію пролонгації у меню поточної позики та оберіть один з доступних варіантів. Таким чином ви можете повернути гроші пізніше за початковий дедлайн, але при тому не порушити умови договору та виконати зобов’язання у повному обсязі.

Прострочення позики у ClickCredit та наслідки цього

У разі прострочення договір передбачає такі наслідки:

 • Втрачають силу акційні пропозиції чи промокоди
 • До Бюро кредитних історій (БКІ) додається негативний запис щодо прострочення
 • За кожен день прострочення нараховується ставка 2,7% від залишку суми, але не більше ніж за 90 днів (це правило не діє під час воєнного стану)

FAQ: відповіді на важливі питання

FAQ

Яка сума та термін кредитування?

Яка відсоткова ставка за мікрокредитом?

Які документи потрібно надати?

Як достроково повернути борг?

На яку картку можна отримати кошти?

Чи можна отримати кредит під 0,01%, якщо вже брав позику в іншій МФО?

Відгуки позичальників ClickCredit

Щоб дізнатися більше про діяльність Клік Кредит, ознайомтеся з відгуками користувачів про відносини з компанією.

4.9/5

57 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку ClickCredit

Відправити
Почати зараз

Бажаєте отримати найкращі пропозиції для оформлення кредиту в один клік?

Почати зараз