Кредит через BankID ᐈ Взяти позичку через Банк ID
Взяти кредит  /  Через BankID

Кредит через BankID

 • Без застави та поручителів
 • Навіть з поганою кредитною історією
 • Гроші на картку будь-якого банку

Яка сума грошей вам необхідна?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

3 кроки до отримання кредиту по BankID

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Кредит із Банк АйДі за допомогою Crezu

Сьогодні багато фінансових організацій видають гроші в борг через BankID. Якщо вам потрібні позикові кошти, рекомендуємо ознайомитися зі статтею та дізнатися, куди варто звертатися, та який позичальник отримає 100% схвалення.

BankID - що це та як через нього можна взяти кредит?

BankID – це швидкий спосіб ідентифікації позичальника через один із банків, в якому у клієнта відкрито рахунок. При оформленні дебетової, кредитної картки або споживчого кредиту банк збирає дані про клієнта та заносить їх в базу. Завдяки цій технології схема авторизації спрощена.

Деякі МФО пропонують мікрокредити через Банк ID – позичальник підключається до особистого кабінету банку, а мікрофінансова організація отримує доступ до даних про позичальника. Це полегшує процедуру реєстрації, оскільки не потрібні довідки з роботи, паспорт, ІПН та інші документи.

Де та кому видають кредити через BankID в Україні?

Кредит через Банк ID видають:

 1. У банках;
 2. У МФО.

Банки строго оцінюють платоспроможність та кредитну історію клієнта. Відсоток схвалень невисокий. Багато банків видають споживчі позики тільки з 21-22 років, а не з 18 років.

Мікрофінансові організації теж видають кредити з Банк ID на картку, але умови у них лояльніші, взяти гроші можна простіше та швидше без необхідності їхати в офіс для підписання договору. Кредити онлайн через BankID доступні:

Переваги оформлення мікропозик через BankID

 1. Швидкість. В ручному режимі заповнювати поля реєстрації довше, ніж при автоматичній ідентифікації через Банк ID. МФО не потрібен час, щоб перевірити достовірність даних, зазначених позичальником. В результаті оформлення кредиту відбувається в 2-3 рази швидше, ніж при традиційному способі.
 2. Доступність. Звернутися за отриманням позики по банк айді можна в будь-який час дня та ночі, сервіси працюють 24/7. При цьому схвалення МФО без дзвінків та перевірок, гроші миттєво зараховують на картку, де б ви не знаходилися.
 3. Високий рівень безпеки. Зв’язок банку та МФО проходить по захищених каналах, тому позичальник може не боятися, що станеться витік даних.

Як повернути борг?

Спосіб повернення залежить від умов МФО. Найпоширеніші способи:

 1. Онлайн переказом у мобільному або веб додатку банку;
 2. Готівкою через платіжні термінали самообслуговування Ibox, EasyPay, Сіті24 та ін;
 3. Через касу банку;
 4. В особистому кабінеті на сайті кредитора за допомогою банківської картки, на яку було отримано кредит, або будь-який інший.

Crezu рекомендує позичальникові

 1. Використовуйте Crezu для пошуку надійних мікрофінансових компаній;
 2. Обирайте МФО з верхньої частини списку, якщо потрібно 100% отримати схвалення;
 3. Про всяк випадок погасіть кредит за 3 дні до закінчення терміну дії договору, тому що гроші на рахунок МФО можуть бути зараховані протягом трьох робочих днів.
На яку суму ви хочете взяти мікрокредит?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Чи потрібні ще якісь додаткові документи, щоб подати онлайн заявку?

Ні.

Чи дійсно отримання грошей займає близько 15 хвилин?

Так, в середньому, 10-15 хвилин.

Чи є потреба у страховці при оформленні цього виду позик?

Ні.

Автор публiкацii
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публiкацii 16.04.2021
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID