Moneyveo - подробиці кредитування

Moneyveo - це мікрокредитна компанія, за допомогою якої українці зможуть розв'язати свої фінансові труднощі в максимально короткі строки без необхідності відвідувати офіс і стояти в чергах, як найчастіше відбувається у відділеннях банків. Компанія утримує лідируючі позиції у фінансовому секторі вже понад 6 років, пропонуючи клієнтоорієнтований сервіс і вигідні кредити. Працює цілодобово і без вихідних, тому звернутися по допомогу до неї можна в будь-який час дня і ночі.

Moneyveo

4.9/5

Сума до 27 000 гривень Швидкість від 5 хвилин Період до 65 днів Схвалення 94%

100% онлайн

для будь-яких цілей

Отримати пропозиції

Організація

Відгуки

Пропозиція Moneyveo - інформація та умови

При створенні Moneyveo ми надихнулися досвідом зарубіжних компаній, які займаються кредитуванням в онлайні. Кілька років тому в Україні ще не існувало такого сервісу, тому ми зібрали команду однодумців і в 2013 році заснували Moneyveo. Так з'явився перший український фінтех-стартап, який видає миттєві кредити онлайн.

Юридична інформація Moneyveo

Юридична назва:
ООО «Манівео Швидка Фінансова Допомога»
Адреса
01015, Україна, Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15 Б, 1 поверх
Email
Телефон
0 800 21 9393
Графік роботи
цілодобово, без вихідних
Ліцензія
№16102832 ИК №105 від 21.03.2013

Характеристика кредиту в Moneyveo

Мінімальна сума
500 гривень
Максимальна сума
27 000 гривень
Мінімальний термін
1 день
Максимальний термін
65 днів
Виплата кредиту
від 15 хвилин
Ставка
від 0,01% до 3%

Переваги

Висока швидкість обслуговування.
Всі персональні дані клієнтів надійно захищені новітнім програмним забезпеченням. Ми відповідаємо міжнародним стандартам безпеки даних платіжних карт PCI DSS Level 1 та маємо відповідні сертифікати.
Процедура отримання грошей в сервісі зручна й зрозуміла: ви заповнюєте анкету та відправляєте заявку. Система розглядає її автоматично.
Ми видаємо кредити позичальникам без офіційної роботи, студентам, пенсіонерам та навіть клієнтам з неідеальної кредитною історією.
Для отримання кредиту вам знадобиться лише банківська карта, паспорт та ІПН.
Відсоткова ставка по кредитах вказується відразу в заявці - вона є незмінною. У нас немає прихованих платежів та додаткових комісій.

Недоліки

Великі суми кредитів тільки для постійних клієнтів
Moneyveo - logo

Хочете дізнатися більше про те, як працює кредит від Moneyveo, на яку суму кредиту ви можете розраховувати? Не чекайте більше.

Отримати пропозиції

Як працює Moneyveo?

Moneyveo вирізняється своїм підходом до своїх клієнтів. Перш за все, вони пропонують клієнтам повністю автоматизований сервіс - людям, які подають заявку на кредит, практично не потрібно чекати на перевірку заявки і не потрібно надсилати документи. Весь процес кредитування займає всього кілька хвилин. Це чудове рішення для людей, яким терміново потрібні гроші.

Хто може взяти кредит у Манівео?

На сайті Манівео підібрати собі онлайн кредит може практично кожен позичальник. Ви зможете розраховувати на схвалення навіть за таких умов:

 • У вас зіпсована кредитна історія або нульова КІ.
 • Немає офіційного працевлаштування або сезонний заробіток.
 • Перебуваєте в декреті, на пенсії або є студентом, безробітним.
 • Не можете надати довідку про доходи з яких-небудь причин.
 • Нічого надати в заставу банку або ломбарду.
 • Немає необхідності в поручителях.
 • З мінімальним комплектом документів.

Звичайно, МФО розгляне сукупність факторів, а тоді прийме рішення про видачу кредиту. Однак жоден із перерахованих критеріїв не є вирішальним при розгляді заявки. Сервіс використовує унікальну технологію обробки даних, виключаючи людський фактор, та, тим самим, збільшує шанси на схвалення кредиту.

Вимоги до позичальника

Основні вимоги:

 • Вік від 18 років.
 • Надання номеру ІПН.
 • Надання паспорту (або іншого документу, що посвідчує особу: водійські права, ID картка, закордонний паспорт та ін.).
 • Зазначення даних картки Visa або Mastercard будь-якого банку.
 • Надання достовірних відомостей про себе.

Додаткові вимоги, які можуть знадобитися під час оформлення:

 • E-mail.
 • Вказати в анкеті мобільний телефон.
 • Українське громадянство.
 • Вік до 92 років.
 • Photo ID.
 • Зробити фото з документами в руках або розпискою.
 • Постійна прописка в Україні. Виняток – зона ОРДЛО та АР Крим.
 • Іменна картка.

Покрокова інструкція з оформлення онлайн мікрокредиту в Moneyveo

За допомогою онлайн-калькулятора виберіть суму та термін позики. Далі натисніть «Отримати кредит».

На замітку! Для позичальників, які вже оформлювали позику в Манівео, можна зайти в особистий кабінет та оформити заявку прямо там. Процес заповнення займе не більше двох хвилин.

В анкеті вкажіть паспортні дані, відомості про банківську картку та ІПН. Потім пройдіть верифікацію та виберіть спосіб отримання кредиту – готівкою в офісі або онлайн на картку. Система прийме рішення по заявці протягом декількох хвилин.

Верифікація необхідна для того, щоб переконатися, що особисто ви оформляєте позику, а не шахраї, які заволоділи даними. Для цього на карті буде заблокована сума в 1 грн. На телефон надійде код, який потрібно ввести на сайті в формі, що з’явилася. Після перевірки сервіс поверне гроші на картку.

Після обробки заявки сервіс вишле повідомлення про видачу коштів по СМС та на електронну пошту. При схваленні позики рекомендується уважно прочитати кредитний договір в особистому кабінеті. Переказ грошей на картку здійснюється тільки за згодою із умовами договору. Зазвичай кошти переводяться на картку миттєво, але вони можуть бути зараховані й трохи пізніше. Це залежить від особливостей роботи банку, в якому ви володієте карткою.

Акції та промокоди Moneyveo

Для постійних клієнтів передбачена програма «Рівні лояльності», яка передбачає різні привілеї в залежності від терміну співпраці з компанією. Так, позичальники зможуть збільшувати знижку від базової відсоткової ставки, довівши її до 50%.

На зростання знижки впливають кілька факторів:

 • Своєчасне погашення позики, за рахунок чого також зростає й кредитний рейтинг.
 • Кількість виплачених позичок.
 • Терміни та суми позик.

Особливості повернення

Якщо Вам необхідно погасити позичку в Moneyveo, зверніть увагу, що сплатити її слід не пізніше останнього дня користування кредитом. Враховується не дата оплати, а дата фактичного надходження коштів на рахунок організації. Через це в свята або вихідні дні може настати затримка платежу. Таким чином, щоб уникнути затримки з будь-яких причини, переконайтеся, що кошти будуть зараховані на рахунок вчасно. В іншому випадку надходження коштів у більш пізні терміни призведе до прострочення та нарахування пені.

Можливості пролонгації кредиту

Ви можете взяти гроші в борг у Moneyveo з пролонгацією кредитного договору.

Пропонується 3 способи для оформлення пролонгації:

 1. Онлайн: здійсніть вхід у особистий кабінет та сплатіть відсотки за користування позикою, нараховані на поточний момент.
 2. Зверніться до служби підтримки.
 3. У терміналах самообслуговування, таких як Ibox, EasyPay, City24 й т.д. При оплаті точної суми відсотків за користування позикою (розрахованій на поточний момент) продовження оформиться автоматично.

Якщо ви маєте намір пролонгувати договір протягом пільгового періоду, то зможете використовувати тільки два з перерахованих способів: продовжити угоду в ОК або через банкомат.

Важливо! Банківським переказом не вийде продовжити договір та виплатити кредит пізніше.

Максимальний термін пролонгації можливий на строк не більше ніж 30 діб з моменту зарахування їх на наш рахунок. Пролонгація знадобиться в разі, якщо ви не зможете повернути кредит у встановлені терміни.

Поширені запитання про кредити Moneyveo

FAQ

Чи дозволяє Moneyveo взяти кілька кредитів одночасно?

Чому Moneyveo відхилив мою заявку на кредит?

Чи можу я достроково погасити кредит Moneyveo?

Чи пропонує Moneyveo кредити до зарплати зі ставкою 0% річних?

Думки про Moneyveo

Читаючи відгуки попередніх клієнтів, ви можете переконатися, що те, що пропонує Moneyveo, відповідає вашим очікуванням. Це також дозволяє вам підготуватися до можливих проблем, про які повідомили інші користувачі. Ось кілька відгуків про послуги кредитування в Moneyveo.

4.9/5

103 відгуків

Залишіть відгук

Поставте оцінку Moneyveo

Відправити
Почати зараз

Хочете миттєво знайти найкращі кредитні пропозиції від Moneyveo?

Почати зараз