Кредит на весілля ᐈ взяти гроші на весілля в Україні
Взяти кредит  /  На весілля

Кредит на весілля

 • Гроші на картку за 14 хвилин
 • Навіть якщо є прострочки і погана кредитна історія
 • Без поручителів та контактних осіб

Скільки грошей вам потрібно?

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 31.07.2022

Всього 3 легкі кроки, щоб отримати позику на весільні витрати

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Позичка весілля разом із Crezu

Не знаєте, де взяти грошей на весільні витрати? Ми допоможемо розібратися, куди простіше всього звернутися та отримати кредит терміново на вигідних умовах.

Як та де можна вигідно взяти кредит на весілля в Україні?

Є кілька кредитних організацій, де можна взяти гроші на весілля:

 1. У банку.
 2. У ломбарді.
 3. У МФО.

Банк надає споживчі кредити на велику суму, але висуває суворі вимоги до клієнта. Необхідно підготувати довідку з роботи про дохід, який повинен бути стабільним, офіційним та достатнім для обслуговування кредиту. Місце роботи співробітник може перевірити особисто, зателефонувавши в компанію та уточнивши розмір окладу.

Перевіряють також кредитну історію. Якщо скоринговий бал низький, шансів отримати схвалення немає. В цілому, у банку багато причин відмовити в позиці та не пояснювати їх позичальнику.

Оформлення займає мінімум 3-5 робочих днів, але на практиці бувають випадки, коли рішення затягується до робочого тижня. У банк варто звертатися, якщо ви відповідаєте всім вимогам та хочете взяти велику позику.

Ломбарди видають невеликі мікропозики на весілля, але за умови застави. В якості застави приймають вироби з дорогоцінних металів, побутову техніку, електроніку. У молодят може просто не виявитися речей, які вони можуть передати під заставу. У разі прострочення або неповерненні позики кредитор має право реалізувати предмет застави, щоб покрити витрати.

Мікрофінансові організації видають невеликі мікрокредити на весілля без застави, без довідок з роботи про доходи. Не потрібно їхати в офіс для підписання документів, позику переводять на картку в найкоротші терміни. Це найкращий варіант отримання грошей в борг на бюджетне весілля.

Основні переваги весільних позик

Час видачі

В середньому, більшість МФО видають позику за 10-15 хвилин. За цей час позичальник встигає заповнити анкету, надіслати запит, отримати рішення по кредиту та переказ грошей на картку.

При повторному зверненні термін обробки заявки ще швидший. Не потрібно повторно реєструватися та прив’язувати банківську картку. Гроші переказують на рахунок за 5-7 хвилин.

Термін кредитування

Більшість мікрофінансових компаній пропонують термін кредитування від одного дня до тридцяти днів. Є кредитори, котрі видають позики на 3-12 місяців.

У разі несвоєчасного погашення МФО може надати пролонгацію кредитного договору, коли клієнт сплачує лише відсотки за користування кредитом, а суму кредиту повертає пізніше. Не всі компанії пропонують пролонгацію, тому це слід з’ясовувати до підписання кредитного договору.

Компанії, що надають пролонгацію, часто вказують максимальну кількість продовжень. Зазвичай до 5-10 раз.

Вимоги до позичальника

Вимоги, характерні для більшості МФО, включають:

 • Вік від 18 років;
 • Надати паспорт та ІПН;
 • Вказати банківську картку, мобільний телефон.

Додаткові вимоги, які можуть зустрітися:

 • Громадянство України;
 • Постійна реєстрація на території України за винятком зон ОРДЛО та АР Крим;
 • Надати Photo ID або іменну картку;
 • Вказати e-mail;
 • Верхнє обмеження віку до 65, 75, 80, 92 років (у кожної МФО свої вимоги);
 • Сфотографуватися з документами або розпискою.

Сума кредиту

Максимальна сума, яку надає більшість МФО, – 15 000 ₴. Однак, в деяких МФО можуть бути обмеження по сумі для позичальників, які звертаються вперше та для клієнтів із недоліками в кредитній історії, високим кредитним навантаженням.

Якщо кредитна історія в порядку, Crezu рекомендує звернутися в кілька МФО та дібрати потрібну суму.

Способи отримання та повернення грошей

Варіанти отримання коштів:

 1. На картку онлайн. Ви можете зняти готівку в будь-якому банкоматі або здійснювати оплату в магазинах через POS-термінал;
 2. Готівкою в офісі кредитора.

Crezu допоможе взяти гроші в борг швидко та з ймовірністю схвалення 94%

Ми зібрали в базу кращі мікрокредитні компанії України, що працюють на прозорих умовах та без додаткових комісій. Вам залишається тільки заповнити заявку та обрати з нашої вибірки МФО з найбільш вигідними умовами.

Порада Crezu! Для підвищення шансів на схвалення рекомендується відправляти заявки в МФО з верхньої частини підбірки. Там знаходяться найбільш лояльні компанії, готові видати позику прямо зараз.

Ми не беремо комісій за послуги, весь функціонал сайту безкоштовний. Підбірка формується на основі вашої кредитної історії з відкритих джерел в інтернеті. Це дозволяє точно підібрати компанії, які схвалять позику.

Для отримання персонального пропозиції необхідно заповнити коротку анкету.

На яку суму вам потрібен мікрокредит?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Видача кредиту проводиться без застави?

Чи можна отримати позику, якщо погана КІ?

Так. Незважаючи на зіпсовану кредитну історію, шанс схвалення високий.

Я працюю неофіційно. Чи дадуть мені кредит на весілля?

Так, мікрофінансові компанії не вимагають довідку про доходи.

Автор публiкацii
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата публiкацii 15.04.2021
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID