Кредит у Львові ᐈ Оформити швидку онлайн позику на картку
Онлайн позика  /  у Львові

Кредит у Львові

 • Без зайвих документів
 • Гроші можна отримати навіть вночі
 • Навіть якщо є прострочки та погана кредитна історія

Оберіть суму позички

10 000

500 ₴

15 000 ₴

Доступно 1 кредиторов. Дата обновления: 30.04.2022

Лише 3 кроки, щоб отримати мікрокредит

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте кращі пропозиції
 3. Заберіть гроші

Взяти позику у Львові разом із Crezu

Якщо бажаєте взяти гроші в борг у Львові, то ми допоможемо! Наша платформа виступає посередником між клієнтом та кредитором. Завдяки нам ви зможете взяти мікрокредит у Львові за 14 хвилин, з ймовірністю схвалення 94%, без прихованих комісій.

Як збільшити ймовірність схвалення заявки?

Надішліть заявки відразу в декілька мікрофінансових компаній. Запитайте маленьку суму на короткий термін. Чим менше сума, тим більше шанс схвалення.

Зверніть увагу на нові мікрокредитні організації. Вони схильні йти на ризик, щоб напрацювати клієнтську базу. Шанс оформити кредит у них вищий.

5 рекомендацій перш ніж обрати позику

 • Слідкуйте за тим, щоб гроші надійшли на рахунок мікрофінансової компанії не пізніше останнього дня погашення позики.
 • Ваш місячний заробіток повинен бути вище місячних зобов’язань. Ваші щомісячні платежі по мікропозиці не повинні бути більше щомісячного доходу.
 • Не підвищуйте ваше фінансове навантаження до критичного рівня.
 • Не беріть мікрокредит, якщо не впевнені, що погасите його в строк.
 • Пам’ятайте про операційний часу роботи банку. Кошти будуть зараховані на рахунок тільки наступного робочого дня, якщо переказ здійснити в неопераційний час. У випадку, коли крайній термін випадає на вихідний день, то навіть при своєчасному погашенні гроші надійдуть на рахунок в найближчий робочий день. В такому випадку настане прострочення, мікрокредитна компанія нарахує штраф та пеню, а в КІ буде додано відповідну відмітку.

Які мінуси швидких мікропозик?

Основний мінус мікропозик – це велика, більша ніж у банках відсоткова ставка. Мікрокредит взяти набагато простіше, ніж банківський кредит, тому мікрокредитні організації страхують свої ризики. У разі, якщо ви не погасите борг вчасно, то вам буде нараховано пеню та штраф, які значно більше, ніж у банках.

Крім того, ви зможете отримати кредит лише на термін до 30 днів та на суму до 15 000 грн.

Такі позики чудово підходять для того, щоб позичити гроші до зарплати на термінові потреби.

Як Crezu може допомогти позичальникові?

 • Ймовірність схвалення – 94%
 • В першу чергу показуємо ті компанії, де найвищий шанс схвалення заявки
 • Середній час видачі кредиту – 14 хвилин
 • Гроші в борг у Львові можна взяти навіть у вихідний день або вночі. Crezu працює цілодобово.
 • Ми економимо ваш час.
 • Мікрокредитних компаній в Україні більше 100. Вам знадобиться багато часу, щоб їх всі вивчити та обрати кращу. Ми вже вибрали найкращі пропозиції.
Яка сума мікропозики вас цікавить?

500 ₴

15 000 ₴

Відповіді на часті запитання

Для чого на картці блокується 1 грн?

На рахунку «заморожується», а потім відразу повертається 1 грн для ідентифікації особи. Це необхідно для підтвердження факту належності карти позичальнику. Таким чином виключається ймовірність шахрайства.

Чи безпечно брати гроші в борг онлайн на картку?

Мікрокредитні компанії дотримуються вимог Закону України «Про захист персональних даних». Всі мікрокредитні організації на сайтах використовують SSL сертифікат. Щоб убезпечити себе, рекомендуємо не використовувати відкриті WiFi мережі.

Скільки часу потрібно, щоб оформити заявку на кредит?

В середньому 14 хвилин.

Автор публікації
Кирило Сулємєнков

CEO сервісу Crezu. Експерт в області кредитних продуктів.

Дата 08.10.2020
Кредит з поганою кредитною історією і прострочками Кредит без перевірки кредитної історії Позика без відмови Кредит цілодобово Кредит без довідки про доходи Кредит без дзвінків Мікрокредит Гроші до зарплати Кредит безробітним Кредит під 0% Кредит без поручителів Експрес-кредит Швидкий кредит Кредит за 5 хвилин Кредит без застави Кредит без офіційного працевлаштування Кредит під низький відсоток Кредит без ІПН коду Кредит без електронної пошти Кредит не виходячи з дому Кредит без прописки та реєстрації Кредит на картку ПриватБанку Кредит на 3000 грн Кредит на 5000 грн Кредит на 10000 грн Кредит на 15000 грн Кредит з чорним списком Кредит по паспорту Кредит військовослужбовцям Кредит боржникам Кредит на весілля Кредит зі 100% схваленням Кредит через BankID